Hande Yener "Carpediem" Albümü Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
images.jpeg

Müzik dünyasının güçlü sesi Hande Yener yakın zamanda çıkaracağı 20. yıl özel "Carpediem" albümü hakkında açıklamalarda bulundu.

"Son 2 şarkının da mixi bitsin albümü Polat Yağcı'ya emanet edeceğim, Itunes'a atsın. Carpe Diem ve Boşuna şarkılarının klipleri hazır. Paylaşmak için çok heyecanlıyım, bu albüm gerçekten de 20. yılıma yakıştı. Çok farklı soundlar ve tarzlar duyacaksınız.

"Mabel Matiz'in şarkısını evde ilk okumamda demo olarak okumuştum ama öyle okumuşum ki direk öyle koyduk."

"Şarkıları yapmak için yapmadım, hepsi çok dolu. Hareketli şarkılarım insanı aşık eder.Okumalarda da coştum, evde kaydetmek farklı bir enerji verdi. Hem okumalar hem altyapılar çok yoğun."

"Boşuna'nın klibi Afrika'da bi evde çekildi. Carpe Diem ise İtalya'da."

"Boşuna" şarkısının sözleri Mete Özgencil'e, müziği ve düzenlemesi Devrim Karaoğlu'na ait...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iddialı konuşmuş, umarım güzel bir albüm geliyordur da yaz boyu dinleriz. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Harika bir albüm geleceğine çok seviniyorum ama Hande nolursun Devrim Karaoğlunu başkasına kaptırma. Beğenmeyenler çok yakında ne güzel şarkı yapıyor dicekler:( Nolursun Devrimi elinde tut bi tanem:bhr:

Boşuna klibi afrikada cekildiyse yıne maneviyata yönelik bi şarkı:bhr: Offfff offf içim gitti yine:bhr:

Sen izledin galiba yayını @Billy Kane ???

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Harika bir albüm geleceğine çok seviniyorum ama Hande nolursun Devrim Karaoğlunu başkasına kaptırma. Beğenmeyenler çok yakında ne güzel şarkı yapıyor dicekler:( Nolursun Devrimi elinde tut bi tanem:bhr:

Boşuna klibi afrikada cekildiyse yıne maneviyata yönelik bi şarkı:bhr: Offfff offf içim gitti yine:bhr:

Sen izledin galiba yayını @Billy Kane ???
İzledim bizden daha heyecanlı Hande. 🧡 Yalnız sana kötü haberim var Hadise yakında Yıldız Tilbe şarkısı çıkarıyor düzenlemede Devrim var. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzledim bizden daha heyecanlı Hande. 🧡 Yalnız sana kötü haberim var Hadise yakında Yıldız Tilbe şarkısı çıkarıyor düzenlemede Devrim var. :A
Yukardaki yazımda onu diyorum zaten:F Hadise yapınca Devrimi övecek insan dolu :F:F Haberi alır almaz Hande instadan takipten cıkmış diye baktım ama cıkmamişlar. Biraz olsun rahatladım:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gülşen çok soğuk ya zannetmiyorum. :A Simge sürekli Hande'nin gönderilerine kalp bırakıyor ama Hande'ye yaptığı gereksiz tavır için uyuzum Simge'ye yüz vermesin. :A
O harekete ben de kızgınım:T: Ama Hande de barişti sonuctu (güya) uzatmasınlar kırgınlıgı olan onlara oluor:bhr:

Gülşen de Hande de soğuk tipler dişardan bakınca evet de en azından magazinsel olarak bairşsinlar:F Gün yapsınlar demıyorum elbet:A

• Güldürdün

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
O harekete ben de kızgınım:T: Ama Hande de barişti sonuctu (güya) uzatmasınlar kırgınlıgı olan onlara oluor:bhr:

Gülşen de Hande de soğuk tipler dişardan bakınca evet de en azından magazinsel olarak bairşsinlar:F Gün yapsınlar demıyorum elbet:A
Magazinsel olarak Demomuz yeter de artar. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash