Hande Yener - Aşk Tohumu | Klip

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
30,881
19,187
1,060

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,858
1,060
27
Giresun
Hande Yener'in, yeni yılın ilk single'ı olan Aşk Tohumu şarkısının klibi yayınlandı. Sözü ve müziği İlyas Yalçıntaş'a ait olan şarkının düzenlemesini Umut Kuzer yaptı. Klip Gülşen Aybaba tarafından çekildi.

Mustinin Gel Banası gibi romantik bu aya uygun olmuş :A :A :A @Forumdash

Ayrıca Hande de Gel Bana diyor :A :A :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
Klip tesaerlardan farklı değil :X Sonu çok iyi olmuş ama:X Şarkıyı dünden beridir milyon kere dinledim zaten
Spotify'da New Friday listesinde 3.sıradan giriş yapmiş @Billy Kane :Z

Müzik harika, klip harika. Şarkının kendisi için ilk başta iyi izlenim verdi. Zamanla nekadar severim bilmem ama Beni Sev kadar severmiyim bilmiyorum @Forumdash
şimdi diğerinide dinledim. O konuyada yorumu yapcam :A
Senin tarzına göre bu şarkı seni keskin virajdan döndürmek gibi olur:A Yine de iyi yorum yapman hoşuma gitti :A

Mustinin Gel Banası gibi romantik bu aya uygun olmuş 🅰A:A @Forumdash

Ayrıca Hande de Gel Bana diyor 🅰A:A

İkisi de bir şarkı yapsa da rahatlasak bence:A Mert Ekren'le Alev Alev'i düet yapmişti. Musti'yle mi cover yapsalar acaba? :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Çiğdem and Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
30,881
19,187
1,060
Klip tesaerlardan farklı değil :X Sonu çok iyi olmuş ama:X Şarkıyı dünden beridir milyon kere dinledim zaten

Senin tarzına göre bu şarkı seni keskin virajdan döndürmek gibi olur:A Yine de iyi yorum yapman hoşuma gitti :A

İkisi de bir şarkı yapsa da rahatlasak bence:A Mert Ekren'le Alev Alev'i düet yapmişti. Musti'yle mi cover yapsalar acaba? :A
Şuan bana hakaret etmiş sayıyorum seni :A Ben bu şarkıyla(bakıcaz artık) Handeciğimi tekrar keşfetmiştim :bhr:👇 üstledik bugünlerde işe giderken sık sık dinliyorum çünkü bu soğuk kış mevsiminde içimi kıpır kıpır eden bir şarkı artı ben her tarz dinleyen birisiyim. Avrupai havam yeter :A

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
Şuan bana hakaret etmiş sayıyorum seni :A Ben bu şarkıyla(bakıcaz artık) Handeciğimi tekrar keşfetmiştim :bhr:👇 üstledik bugünlerde işe giderken sık sık dinliyorum çünkü bu soğuk kış mevsiminde içimi kıpır kıpır eden bir şarkı artı ben her tarz dinleyen birisiyim. Avrupai havam yeter :A
Ahahaha uzun uzun konustugumuz müzik zevkimizi unutamıcam için dedim:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,794
1,814
225
Manisa
Öncelikle, sözlerin İlyas Yalçıntaş’a ait olması şarkı için eksi bence. Nakarattaki sözler Hande’de biraz sırıtmış. Keşke şarkıyı Mert Ekren’den falan alsaymış.

Altyapısı ise tek kelimeyle ha-ri-ka. Yaklaşık son 1 dakikalık süre boyunca kulaklarım bayram ediyor resmen. 🤗 Umut Kuzer ismini daha önce duymamıştım. Türk popunda böyle müzikler duymak sevindirici. 🙏

• Harika

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
Öncelikle, sözlerin İlyas Yalçıntaş’a ait olması şarkı için eksi bence. Nakarattaki sözler Hande’de biraz sırıtmış. Keşke şarkıyı Mert Ekren’den falan alsaymış.

Altyapısı ise tek kelimeyle ha-ri-ka. Yaklaşık son 1 dakikalık süre boyunca kulaklarım bayram ediyor resmen. 🤗 Umut Kuzer ismini daha önce duymamıştım. Türk popunda böyle müzikler duymak sevindirici. 🙏
Beni Sev remixi de var:X Ama fazla oynamamiş üzerinde:X

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,794
1,814
225
Manisa

Alev Alev’i harcamıştı bu arada... :T:

• Beğendim

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,858
1,060
27
Giresun

Bir düet yapsalar Mustinin proje albümünde güzel olur gerçekten :bhr::bhr::bhr: @Billy Kane