Hande Yener’den Yeni Şarkı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
images

Hande Yener’den yeni şarkı sürprizi!

Son olarak çıkardığı Krema, Aşk Tohumu, Kuş şarkılarından umduğunu bulamayan sevilen şarkıcı sosyal medya hesabından yeni bir çalışmanın yolda olduğunu müjdeledi.

Sözlerinin Berksan’a, müziğinin Misha’ya, düzenlemesinin Misha ve Ümit Kuzer’e ait olduğu “Muamma” yakında müzikseverlerle buluşacak. Yener’in aynı zamanda 2020’de çıkaracağı 20. yıl özel albümü için de hazırlıkları sürüyor.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
20. yıl özel albümü bomba olur sanırım, merakla beklemedeyim o albümü. :D

Single güzel olur umarım, Hande Yener'in son şarkıları epey hayal kırıklığı olmuştu. 'Beni Sev' tarzında bir iş yapılsa tam Sonbahar-Kış modunda güzel olur.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Single değildir inş Hande yener artık sadece albüm yapsın ve o şarkılara değer versin yeter single a ihtiyacı yok

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
20. yıl özel albümü bomba olur sanırım, merakla beklemedeyim o albümü. :D

Single güzel olur umarım, Hande Yener'in son şarkıları epey hayal kırıklığı olmuştu. 'Beni Sev' tarzında bir iş yapılsa tam Sonbahar-Kış modunda güzel olur.
Single değildir inş Hande yener artık sadece albüm yapsın ve o şarkılara değer versin yeter single a ihtiyacı yok
Albümde yer alacak diye biliyorum ama bakalım. Önce tekli olarak çıkarabilir Bakıcaz Artık gibi. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt