Hamdi Alkan 'Kızıl Goncalar' Kadrosunda! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,335
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hamdialkan_1693045594_3177819226554436402_1812678209-1024x682.jpg

FOX'un Gold Film imzalı iddialı dizisi 'Kızıl Goncalar' için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Yönetmen koltuğuna Ömür Atay'ın oturacağı, senaryosunu Necati Şahin'in kaleme aldığı ve Özgü Namal ile Özcan Deniz'in başrolünü paylaşacağı dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Hamdi Alkan dahil oldu.

Çarşamba günü çekimlerinin başlaması planlanan ve Aralık ayından itibaren pazartesi günleri ekrana geleceği konuşulan dizinin kadrosunda Şerif Erol (Suavi), Erkan Avcı (Sadi Hüdayi), Hazal Türesan (Beste), Duygu Sarışın (Hande), Selen Öztürk (Hasna), Sitare Akbaş (Birgül), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd), Mert Turak (Naim), Tuğrul Tülek (Seçkin), Asiye Dinçsoy (Müyesser), Mina Demirtaş (Zeynep), Esma Yılmaz (Mira), Zehra Kelleci (Feyza), Yakup Turgut (Arif), Mısra Tüfek (Esra) ve Gürhan Elmalıoğlu (İdris) yer alıyor.

Kızıl Goncalar, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica
Seküler-muhafazakar çatışması üzerine kurulu Ömer varken yine benzer damara oynayan işi pazartesi yapmasınlar. :( Bir yandan da FOX-Gold Film-çarşamba uğursuzluğu olduğu için acaba başka güne konsa lanet kırılır mı diyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies
3-4 ismi tanımıyorum diğer hepsi çok başarılı isimler, bakalım bu dizi nasıl olacak...
Çok da büyük maliyeti var, en azından bir grupta 9-10 alması lazım...

Forum İstatistikleri

Konular
171,724
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94