Haluk Özenç Yeniden 'Seksenler'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haluk Özenç yeniden 'Seksenler' dizisinde!

haluk-ozenc-Small-1.jpg

Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka ve Ceyhun Fersoy gibi isimlerin yer aldığı dizinin geçtiğimiz sezonlarda Niyazi karakterine hayat veren Haluk Özenç yeniden dizinin kadrosuna dahil oldu.

'Seksenler' yeni bölümleriyle hafta içi her gün 17.15'te TRT 1'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzleyici Ergun Plak, Çağatay'ı isterken yine geldi Niyazi. :( Hadi geldi keşke Vural Çelik olsaydı yine.

Ergun imkansız ama Çağatay keşke tekrar gelse. :(

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Fragmanda görünce kesin Niyazi geri döndü dedim. Vural Çelik daha sempatik oynuyordu. Haluk Özenç çok itici oynuyor. :)

Yeni Seksenler'i bazen denk gelince izliyorum. Senaryo resmen yerlerde. Gelecek sezon yeniden tek gün olmalı. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmanda görünce kesin Niyazi geri döndü dedim. Vural Çelik daha sempatik oynuyordu. Haluk Özenç çok itici oynuyor. :)

Yeni Seksenler'i bazen denk gelince izliyorum. Senaryo resmen yerlerde. Gelecek sezon yeniden tek gün olmalı. :)

Tek gün olacağını zannetmem, izleyenlerin çoğu tek gün ve saatinin değişmesini istiyor. Ama onca şeye rağmen reytingleri oldukça iyi, böyle devam edecektir. :( En azından yazın devam ederse, ya da stoklu bölüm olursa PT'ye alınırsa baya iş görür.