Halka'ya Sürpriz Oyuncular

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
64877

64878

TRT1 ekranlarının oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çeken dizisi Halka'ya 6. bölümden itibaren iki yeni oyuncu katılıyor.

Başrollerinde Nasan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel ve Hazal Subaşı'nın yer aldığı diziye son olarak 'İçerde' ve 'Çukur' gibi başarılı dizilerde adından söz ettiren Mehmet Yılmaz Ak ile 'Karaoğlan', 'İncir Reçeli', 'Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam' gibi başarılı yapımlarda rol alan Hasan Yalnızoğlu katıldı.

Halka yeni bölümleriyle her Salı TRT1'de.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hasan'ı bilmem ama Mehmet Yılmaz Ak harika bir takviye olmuş. Cengiz Han oğlu Çağatay Han'ı oynuyor. ?A Moğol benzetmesi lginç olmuş. Buradan da bir şeyler çıkacak gibi. Bakalım nasıl dahil olacaklar olaya. :D
Senin yorumu okuyunca dedim konusunu açayım bari. Tekrar fragmana bakınca Hasanı farkettim. Aslında dünde onu farketmiştim ama tanıdık demiştim tek, bugün tanıdım :F
Mehmet Yılmaz Ak dizilere bir renk katıp çıkıyor. İçerde de Çukur'da da öyle olmuştu. Bakalım bunda nasıl olacak :A

Diğeri ise bizim Survivor Hasan, ne ara oyuncu olmuş da bu kadar yapımda oynamış :eek:
Hasan boş biri değildi zaten. Güreşci yanıda var. Karaoğlan'ı biliyordumda diğerleri benim içinde sürpriz oldu :A Fragmanda da iyi görünüyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Senib yorumu okuyunca dedim konusunu açayım bari. Tekrar fragmana bakınca Hasanı farkettim. Aslında dünde onu farketmiştim ama tanıdık demiştim tek, bugün tanıdım :F

Hasan boş biri değildi zaten. Güreşci yanıda var. Karaoğlan'ı biliyordumda diğerleri benim içinde sürpriz oldu :A Fragmanda da iyi görünüyor :A
Hasan da kesin ruh hastası değişik bir karakterle çıkacak karşımıza. Nedeni ise çok basit, dizide normal bir karakter yok ve fragman bunu doğruluyor. :A Çağatay'ın yardımcılarından adamlarından biri olarak girebilir. Gerçi yine fragmandan anladığım öyle basit bir yancı gibi durmuyor. Bilemedim artık ama şunu biliyorum, iki karakter de dizinin zaten var olan muazzam çeşitliliğine çeşitlilik katacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin yorumu okuyunca dedim konusunu açayım bari. Tekrar fragmana bakınca Hasanı farkettim. Aslında dünde onu farketmiştim ama tanıdık demiştim tek, bugün tanıdım :F

Hasan amerikan güreşiyle uğraşmış galiba evet. Onlarda rol yapma durumu oluyor, gerçekten güreşmedikleri için ama dizi filmlerde oynamak ayrı bir şey. O konuda pek başarılı olduğunu sanmıyorum :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hasan da kesin ruh hastası değişik bir karakterle çıkacak karşımıza. Nedeni ise çok basit, dizide normal bir karakter yok ve fragman bunu doğruluyor. :A Çağatay'ın yardımcılarından adamlarından biri olarak girebilir. Gerçi yine fragmandan anladığım öyle basit bir yancı gibi durmuyor. Bilemedim artık ama şunu biliyorum, iki karakter de dizinin zaten var olan muazzam çeşitliliğine çeşitlilik katacaktır. :A
Kızılelma dizisinde kötü adam olarak oynamıştı zaten :A
@MasacRE şurdada diğer başka yapımlar :A
64879

Acun'a kim gitse ünleniyor :A ünlüysede namı yürüyor :A @Yiğitt @HachiKo @dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
  • Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Mehmet Yılmaz Ak baya iyi takviye, çok iyi oyuncu. İçerde, Çukur, Hakan: Muhafız. Üçünde de oldukça başarılıydı, dizi adına iyi takviye.

• Beğendim