Halk TV HD Yayına Geçiyor ve Stüdyolarını Yeniliyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1.jpg
2.jpg

Türkiye'nin en çok izlenen haber kanallarından Halk TV yeniden yapılanıyor. Bir süre önce kanalın yönetim kurulu üyelerinden, eski CHP genel başkanı Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal tarafından İngiltere'de yaşayan iş insanı Cafer Mahiroğlu'na satıldı.

Kanalın satış sürecinden sonra genel yayın yönetmeni ve ekibi değişmişti, Halk TV ayrıca HD yayına geçeceğini de izleyicilerine duyurdu. Ayrıca Ankara'da oldukça dar imkanlarla yayın yapan kanalın binasının da İstanbul'a taşınılacağı ve stüdyoların günümüz yayın standartlarına göre yeniden şekilleneceği kulislere yansıdı.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Eh nihayet yani şükür...
Yeni sahipteyken İrfan Değirmenci ana habere devam edecek mi bilen var mı?

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Geç bile kalındı, İrfan Değirmenci uzun süredir HD yayına geçiş olacağını dile getiriyordu ama bir türlü gerçekleşmemişti bu geçiş. Nihayet gerçekleşecek demek ki.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geç bile kalındı, İrfan Değirmenci uzun süredir HD yayına geçiş olacağını dile getiriyordu ama bir türlü gerçekleşmemişti bu geçiş. Nihayet gerçekleşecek demek ki.
Nihayet olması gereken olmuş, 2020 senesinde bir zahmet artık. Kanal sahibi değiştiğinde HD’ye geçileceğini tahmin etmiştim. Önceki sahibini sevmezdim pek, iyi de oldu bu.
O kartondan stüdyolarda HD'ye geçseler ne olacaktı ki sanki... Önce stüdyo değişimi çok iyi olacak. Ayşenur ablam o daracık stüdyoyu hak etmiyor. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Ben HD sanıyordum televizyon yanıltıyormuş meğer hayırlısı darısı darısı diğer yerel kanallara

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Darısı yeşil ekran önünde yayın yapmaya devam eden Uçankuş TV'nin başına. :A