Halkın Polisi 49.Bölüm (+13!)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
49.BÖLÜM
Rıza Baba ve ekibine yeni sorun
Şule televizyonda sanal adlı dizinin yayından kaldırılmasına çok tepkilidir ve fanlarıda Ardından aynısı bir Arkadaşının başına gelir Ay holding tarafından yönetilen kanal N bitirdiği dizinin adı Gün geçerken ve Tilki tv nin bitirdiği Meltemin maceraları
Bir anda olanlar olur ilk hedefleri çocuk programı sırasında Kanal Y yi ve patlatır
ve sahiplerini dilim dilim doğrayıp yurdum mahallesine bırakır burda Hırsızlar cirit atmaktadır lakabı şeytan
uzay-kuvvetleri-2911-3.jpg
Eşgal budur
Çiğdem Yok Artık ilk önce bir maskeli şövalye tipi şimdide bu

sen bide Maskeli şövalyenin ekibini bilsek nasıldır Acaba
Görgü tanıklarından biri Epiki tarif eder eşgal budur
99060D2A20BCBC57FE15A3368AD2FBE8.jpeg
Çiğdem kaldı geriye Erik acaba ne biçim çıkacak
Bir görgü tanığı daha çıkar ve eşgal şöyledir
kurtadam.png
ve o Maskeli şövalye ve ekibinin çocukları vardır eşide şöyledir
th
ve çocukları
nightmare7promo13.JPG
Ve yaptıkları bunla yanlarına kalmaz. Kanal N yide ana haber sırasında patlatan Ardından kanal Y yi patlatan ve yakan sahiplerini dlim dilim kesen ve onlara ibreti Alem olsun diye bakkala satar. Bakkalın eşgali.
Zombie.gif
Çırağının eşgali.
mumya-3.jpg
Murat bunlar bize özel karakter yaratmışlar korktum yani.
Zeynep pes yani bune böyle.
Rıza baba benim ekip korkmaz.
Hüsnü bunlardan korkacaksak bütün kötülerden korkarım
Mesut verecem odunu onlara.
O üç kanalı yakmanın bedeli ödeyecekler acaba onların Polisleri nasıldır savcısı onu bende merak ediyorum.
İŞTE Enis gelir işte savcılarının eşgali
Hades.jpg
İYİLERİN savcısı gelir
th
Çiğdem başarıcağız ve polislerin eşgalini gösterir selina
Canavar.jpg

Acaba Rıza baba ve ekibi bunları nasıl yakalıcağız çok korkunçlar ama benim ekibim bunları İstanbuldan temizlicek. Edison Tv ve kanal g pararel tv fetva tv ferman tv hepsine tek tek saldırmayı planlıyan Maskeli şövalye ve ekibi Muratla zeynepin düğünü için süpriz hazırlıyor bunda cinayet şubeden Aykutun parmağı olacak
th
49.bölüm sonu
Pompy yapım

Emeğe saygı olarak lütfen yorumlayınız ve beğeniniz

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
allah ne yapmasın seni @pompy ilk spoi kutucuğunu açtım üye etiketleri avr sanıyordum fotoyu görür görmez bastım çığlığı annem geldi ne oldu diyor hahahha :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aaaa nasıl rüyalar görüyorsun sen öyle ben bunların 1 tanesini bile görsem ömür boyu uyumam artık :eek:
:eek::eek:
:eek::eek:
:eek:
en azından bu rüya gerçek olmadı benim gördüğüm her rüya bazen gerçek oluyor Sihirli annemin başlıcağını gördüm başladı birtek kanal konusunda Yanıldım çocuklar duymasın başlıcak diye gördüm başladı Arka sokaklar başlıcak diye gördüm başladı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
en azından bu rüya gerçek olmadı benim gördüğüm her rüya bazen gerçek oluyor Sihirli annemin başlıcağını gördüm başladı birtek kanal konusunda Yanıldım çocuklar duymasın başlıcak diye gördüm başladı Arka sokaklar başlıcak diye gördüm başladı
hahahaha dizilerin ne zaman abslıcağını bilmek çok önemli birşey haberlere çıkmalısın bence başka başlıcak diziler görürsen beni bilgilendir hemen :-)
:-)