YS Halkın Polisi 482.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,978
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yapım Şirketi: Alder Ve Yenisu Media

482.Bölüm
### Sahne 1: Emre Amir’in Tutuklanması

*Yer: Loş bir sorgu odası, havada gerilim var.*

**Emre Amir** kelepçelenmiş bir halde, karşısında oturan **Baş Savcı Polat**'a bakar. Polat, soğukkanlılıkla tutuklama emrini verir. Emre’nin gözleri inanmazlıkla daralır.

**Emre Amir**: "Bunun adalet olmadığını biliyorsun, Polat."

**Baş Savcı Polat** (alaycı bir gülümsemeyle): "Adalet, benim söylediğimdir."

Emre, odadan çıkarılırken, **Ali Ozan Müdür** uzaktan çaresizce izler. Artık rozeti olmayan Ali Ozan Müdür, ellerini sıkar, ama hiçbir şey yapamayacağını bilerek sessiz kalır.

---

### Sahne 2: Yeni Ekip Üyeleri

*Yer: Aslı Başkomiser’in ofisi.*

**Aslı Başkomiser** masanın önünde durarak **Elif** ve **Halil**’e seslenir.

**Aslı Başkomiser**: "Ekibe hoş geldiniz. Elif, Halil’le yakın çalışacaksın. İkinizden de kusursuz bir performans bekliyorum."

Elif kendinden emin bir şekilde başını sallar. Halil’in gözlerinde bir anlık huzursuzluk belirir; Elif’le olan ilişkisi her şeyi tehlikeye atabilir.

---

### Sahne 3: Muzaffer’in Keşfi

*Yer: Gerilimle dolu, rahat bir aile evi.*

**Muzaffer**, babasının eşyalarını karıştırırken kalbi hızlıca atmaktadır. Halil’in telefonunda Elif’ten gelen bir dizi mesaj bulur. Annesi **Handan**’ın aldatıldığını anladığında yüzü bembeyaz olur.

**Muzaffer** (kendi kendine fısıldayarak): "Bunun bedelini ödeyecek."

---

### Sahne 4: Tevfik Vural’ın Planı

*Yer: Tevfik Vural’ın plan yaptığı, karanlık ve gizemli bir oda.*

**Tevfik Vural**, masanın üzerine eğilmiş, çetesine seslenir.

**Tevfik Vural**: "Muzaffer çaresiz. Onu kullanacağız. Halil ve Elif’i ona yakın tutun. Çocuğun biraz... teşvike ihtiyacı var."

Çete üyeleri onaylar şekilde başlarını sallar, Tevfik ise sinsi bir gülümsemeyle konuşmasını bitirir.

---

### Sahne 5: Bombalı Saldırı

*Yer: Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü otoparkı.*

**Halil** ve **Elif** arabalarına doğru yürürlerken, **Muzaffer** gölgelerin arasına saklanmış, ellerinde bir detonatörle onları izlemektedir.

**Muzaffer** (kendi kendine mırıldanarak): "Bu annem için."

Halil ve Elif arabaya yaklaşırken, Muzaffer bir an tereddüt eder, ama sonra düğmeye basar. Araç şiddetle patlar, her yere enkaz parçaları savrulur. Yer sarsılır ve karakol kaosa sürüklenir.

---

### Sahne 6: Sonrası

*Yer: Polis karakolu dışında kaotik bir sahne.*

Kamera, yaralanmış polisler ve siviller arasında gezinir. **Halil** ve **Elif** ağır yaralılar arasında, zor nefes alarak yerde yatmaktadırlar.

**Aslı Başkomiser** gelir ve gördüğü yıkımdan dehşete düşer. Uzakta, **Muzaffer** olanları izlerken ne yaptığının farkına varır.

### **7.Sahne: Düğün Felaketi**
- **Açılış:** Damat ve müstakbel eşinin düğünü başlar, davetliler mutlu, her şey yolunda görünmektedir.
- **Damat:** Damat, aniden nikahın ortasında durur, bakışları değişir ve düğün salonunu yakmaya başlar.
- **Tepkiler:** Herkes şok içindedir, olduğunu anlayamaz, davetliler kaçmaya başlar.
Savcı Ramiz ne akıllı adamla çalışıyorum
Suyran müdür çok akıllı
Nazan müdür aynen
### **8.Sahne: Damatın İntikam Yeminleri**
- **Damat:** Düğün salonunun dışında, damat kendi kendine mırıldanır: "Namusumu kirlettin. Bunun bedelini ödeyeceksin!"
- **Tevfik Voralı:** Tevfik, damadın bu sözlerini videoya çeker ve yüzünde şeytani bir gülümsemeyle kaydı sonlandırır.
- **Videonun Gönderimi:** Tevfik, düğüne gitmeden önce bu videoyu damadın telefonuna yollar.

### **9.Sahne: Düğünden önce Halvet
Sonra Hastahane
- **Damatın Şahidi ve Müstakbel Eşi:** Düğünden önce damadın şahidi, damadın müstakbel eşi ile buluşur ve dondurma yerler. Daha sonra birlikte halvete girerler.
- **Damat:** Damat,videoyu izler.
- **Öfke Patlaması:** Damat, videoyu izledikten sonra çılgına döner ve intikam yeminlerini tekrarlar: "Şimdi sıradaki hedef hastane!"

### **10.Sahne: Aslı Başkomiser ve Ekip İçin Tehdit**
- **Damat:** Damat, intikamını almak için hastaneye saldırı planlarını yapar.
- **Tehdit:** "Namusumu kirlettin, Aslı ve ekibi de karışırsa, özellikle sınıf arkadaşım Aslı Başkomiser, bunun bedelini ağır ödeyecek!"
- **Aslı Başkomiser:** Aslı, olan bitenleri anlamaya çalışır, damadın öfkesinin altında yatan nedeni çözmeye çalışır.

### **11.Sahne: İlkokul Bağlantısı ve Final**
- **İlkokul Bağlantısı:** Aslı, damadın sınıf arkadaşı olduğunu hatırlar, çocukluk anıları ve geçmişte yaşanan bir olay gözlerinin önünden geçer. Ali ozan müdür görevden dönmeyi planlar

12.Sahnesi:** Damat hastaneye doğru ilerlerken, Aslı ve ekip üyeleri de bu tehdide karşı harekete geçer. Bölüm, Aslı'nın kararlı bakışlarıyla son bulur.

482.Bölümün sonu

@12.Adam @Dosi @Angelica @12.Adam @RüzgarGülü @xemrexxx @12.Adam @tekin @serhatt @xemrexxx @Dosi

Reactions: tekin and Angelica
@tekin yazdım dondurma yüzünden halvet yapıyorlar damadın müstakbel eşi ve damadın nikah şahidi birde damadın en iyi arkadaşı bu nikah şahidi olan @tekin

baştan sona harika olmuş
------

Emre’nin gözleri inanmazlıkla daralır.
bu üstteki cümleyi @RüzgarGülü açıklasın ben çözemedim
göz neden inanmazlıkla daralıyor

baştan sona harika olmuş
------

Emre’nin gözleri inanmazlıkla daralır.
bu üstteki cümleyi @RüzgarGülü açıklasın ben çözemedim
göz neden inanmazlıkla daralıyor
daha bitmedi Adalet bir gün ortaya çıkacak tevfik'e çalışıyor baş savcı Polat
Ramiz bürokrat Ankaradan ramiz öldürdü Müşteşar Mügeyi suçu @xemrexxx amire yani Emre amire attılar @tekin