YS Halkın Polisi 403.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi

403.Bölüm

Maskenin ruhu rahat durmuyor bir anda

Bir okulda müdürünü değiştirip kendi ekibiyle gelen müdür Çocuklar protesto yapıyor diye derse girmeme protestosu bunları bu şekilde durduramayacağız Maskenin ruhu adına

Yapacağız onları onun ülkesine yollucağız

Maskenin ruhuna saygısızlık yapan kişileri

Yeni Kabusunuz bekliyor kabuslar ülkesi kralı Harinton paclobar Ali ozan müdür ve ekibi Rıza baba ve ekibini dağıtmaya çalışan çeteyi durdurmaya çalışıyor üstlerine fırtına gibi düştü derken Rıza babayı büyük bir kabus kasırgası bekliyor o kabus okullarda başladı bir anda yapılan canlı bombalı eylem özellikle kantinde

Bir çocuğu gizlice içeri sokup hades için yap bunu kahraman olacaksın diyip

Ne Hadesi bu işte Yunan mitolojisi bu Ders neymiş Yunanca dersi Yunanca dersine girmedikleri için patlatmış diyorlar

Ali ozan müdür bu işte bir iş var

Yunanlılarda Rıza babanın fotoğrafı vardır

Bu işte bir iş var bu başka bir şey bu bir anda Ayla dikkat edin ne ye Maskenin ruhuna

Maskenin ruhuna evet doğru bildim Rıza Baba Seni öldüreceğim ve ben işimi yarım bırakmam

Peşime düşmeyecektin asla hata yaptım

Yıl 27 şubat 1993’te

Bu ölmedimi acaba galiba ölmedi yaşıyor

Ali ozan müdür bir yazı görür Maskenin ruhu

Diyor bir yerde

Bir araştırın 27 şubat 1993 te peşine düşmüş

Ardından emniyete öldü diye haber geldi

Gidip mezarını açtıralım o mezar artık bir hotel olmuş o zaman aklısın tabut varsa ama taşıyanlar vardır onu bulun bana

Ekip yeri bulur Burası neresi çok Korkutucu bir yer

Açın bir bakarlar tabut boş bu Maskenin ruhu yaşıyor

ve Rıza babanın peşinde
403.Bölümün sonu
@Dosi @Angelica @Serhattt @Dosi @Angelica @Emre Ozansoy @The_Erinch @Tolstoyevski @xdragxx @Gerekli24 @xemrexxx @HeisenBerg @Araf
------

@serhatt
------

@12.Adam

Son düzenleme: