YS Halkın Polisi 382.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi

382.Bölüm

Virüs üreten bir okul laboratuvarda

Chuliva Viruscornary

Okulun adı İngiliz dükü Henry chake

İngilizlerin olunca okul ve bir dükün olunca dokunamıyor dükün sevgilisi İngiliz düşesi olmak isteyip öyle bu şebekeyi dünyaya yaymak

Gizli bir şebeke vardır bütçe şubenin komiseri Aslı içlerine sızar şebekenin hedefi bu bir Gizli terör şebekesi kimse bunu bilmiyor tabi varlığı ortaya çıkar o şebekenin birisi öğrenir içerde polis var der ismi Aslı

Cemal komiserin devresi kerem

Sinem komiserin kuzeni Emre Ozansoy

Sude komiserin kardeşi ve Ezgi başkomiserin en iyi arkadaşı sen benim sevgilimi yurtta elimden aldın Ezgi başkomiser bir operasyonla onun sabıkalı olduğunu anlayıp tecavüzden aranıyor ve tuzak kurup yakalıyor

Ama aradan baya yıl geçmiş

Ezgi başkomiserin tutukladığı kişiler sayesinde ve çocuk gelin işini bozar küçücük kız çocuk yaşında evlenmekten kurtulur o Aile batar suçlu Ezgi başkomiser olur aileden çocuğu alıp çocuk esirgemeye verirler

Ezgi başkomiserin baş düşmanı ceza evinde

Seçtim Ezgi başkomiser seni öldürmeyi seçtim

Ali ozan müdürün bunlardan haberi yok arşivden çıkana kadar

Ezgi başkomiserin baş düşmanı O nasıl

Kim

Ezgi başkomiserin baş düşmanı Ezgi başkomiser nasıl eskisinden beter bir ekibi var

İstanbulu ve bodrumu altından girip üstünden çıkıyorlar

Sen içerdeyken öldürseydik Ezgi başkomiseri

Ezgi başkomiserin baş düşmanı o kadar basit değil film gibi ölecek Ezgi başkomiser bende en ön koltuktan izleyeceğim

Bütçe şube müdürünün evine suikast düzenlenir evide yakarlar çatışma çıkar

Aynı anda Bodrum bütçe şube ekibine ayrı yerlerde pusu kurarlar bir tek Aslı komiserin evinin orda ses bombası patlatır ve bir mesaj yollanır taşla bize bulaşmayacaktın Aslı komiser

İstanbuldaki bir çete Mesut ile baharı evlendirip ortalığı karıştırmaya nediyorsun

Selin Savcı Faruk benim sevgilimdi en iyi arkadaşına ihanet ettin aynısını yaşayacaksın

Aynısını yaşamadan ölmeyeceksin

Bahar ve Mesut gelir Nikah memuru selin der

Mesut a da Mesut der

Bahar duymaz Hakan zanneder çifte düğün olduğunu zanneder imzalarlar ikiside

Selin gelinlikle gelir Hakan damatlıkla

Mesut baharı görünce şok olur baharda Mesut’u

Selin’in en iyi arkadaşı uzaktan kötü kahkahasını atar bu iş bu kadar hahaha
382.Bölümün Sonu
@Dosi @serhatt @eskici @Doğan @Emre Ozansoy @kerem @EmreCan @Çiğdem @The_Erinch @Alos @Yakamoz-Asi @mrt-06 @Tolstoyevski @xdragxx
------

@Araf
------

@Emre Ozansoy @EmreCan

Son düzenleme: