YS Halkın Polisi 380.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi

380.bölüm

Cemal komiser iyileşir ama hafızasını kaybetmiş bir olaydan şüphelenen Ali ozan müdür bu normal değil babasına düşman yapmak oğlunu

Kerem müdür İstihbarata Cemal komiserin devresi olarak çıkar Sinem komiserin kardeşi

Şantaj çetesine çalışıyor Korkut Özkayaya şantaj yapıp Bora Özkaya nın delilerini örter

Ve serbest bırakılır tecavüzden yatan ikram bisküvitoğlu kimse kuzenime bunu yapamaz

Rıza baba bütçe şube müdürlüğüne sürülür yeniden Engin’ide rüşvetten tutuklar Hüsnü’yüde uyuşturucu ve terör örgütü üyesi saklamadan tutuklanır

Sinem komiserin kuzeni Emre Ozansoy savcıdır

Halettim işi aferim kerem

Yaşasın chocokissing çetesi

Peri sağol

Ali ozan müdür her şeyi öğrenir Bodrum’da

Cemal komiser devresini ve sevgilisi Ezgi başkomiseri hatırlar

Polis müfettişi Zeynep istihbarattan Leyla ve Murat

Ekip Bodrum’da simge ve Savcı yenerden şüpheleniyor ve organize şube müdürü

Özlem müdürü Savcı yıldız entrika çetesinden ve diğer chocokissing mafyasından uzak tutmaya çalışıyor

Mahmut başkomiser teslim olur diğerleride

Seda’nın nişanlısını yakalar Seda’nın dosyası elinden alınır Baş savcı Peri tarafından adamı olan Savcı Emine Farkoğlu

Sunhsinch Çinli hahaha hazırlan Ali Ozan müdür daha yeni başlıyoruz

Ezgi başkomiserin aldatılma görüntüsü telefona düşüyor Cemal komiser sarhoş oluyor

Ya bize yardım edersin Cemal komiser yada bundan bütün internet sitesinin ve gazetelerinin haberi olur Ezgi başkomiserin en iyi arkadaşı Şimal sen benim sevgilimi elimden aldın bende seninkini alacağım bu daha başlangıç

Pınar Akdoğan’ın resmini görür Buket Ali Akdoğan’ın beşikkertmesi

Aylini bir süpriz için hazırlar Hazırlanın simiye nikaha gidiyoruz kimin nikahı

Aşı kartları hazır demi pcr testi isterler orda

Cemal komiser ne nikahı ben sen değilim senle beraberken başkasıyla beraber olacak görüşeceğiz bu kaçamağın bedelini Ali Ozan müdür şimdi anladım Sana bir kağıt var bu resim ne bir dakika Bunu hatırlıyorsun Ceyda Bozoklu ve bu Sinem komiserin kardeşi Ceylan boğacı

Cemal komiserin devresi kerem ve Sinem komiserin kuzeni Emre Ozansoy

Büyük patronlardan Ferhat Koroğlu Üvey babası Emre Ozansoyun Çetin Ozansoy öldü diye biliniyor ama ölmedi diğeride Emre Ozansoyun kardeşi Sedat Ozansoy derdi babası gibi olmak lisenin adı Vahdettin oxford lisesi müdürü Firüz ağa eşi İngiltere düşesi Almula Aşiretin adı Arkofordan aşireti Mahmut başkomiserin eski müdürüne tuzak kuran Ona ezeli düşmanı olan Aşireti düşman yapması ve bağlantı olmasından şüpheleniyor Ali Ozan müdür.

Ali Ozan müdür Ezgi başkomiserle beraber Simide Ali Akdoğan ve Pınar Akdoğan boşanır

Ali Akdoğan ve Aylin Aydının nikahı olur

Senin entrikandan korkulur Ali Ozan müdür

Bu felaket geçene kadar böyle Hakan ve Pınar Akdoğan sinirlenir bunu nasıl yaparlar

Bu benim oyunum aramızda kalacak Ezgi başkomiser peki der Cemal bile bilmeyecek

Nasuh ve Şebnem daha yeni başlıyoruz Ali Ozan müdür

Evet daha yeni başlıyoruz kimin entrikası kazanıcaz göreceğiz bakalım

Entrika çetesi Entrika bizim işimiz polis bizim işimizle operasyon yapamaz o entrikayı yaptığına pişman olacak Ali Ozan müdür Ezgi başkomisere saplantılı aşık olan ve bütün Ezgi başkomisere benziyen kızlara saplantılı aşık oluyor Baha o da Cemal komiserin devresi ve kardeşi ama kardeş olduklarını bilmiyor Ayşe ne bir aşiretle Antakya’dan ismi Ayşe fotoğrafı gösterir bu ne böyle Ezgi’yi unut sen bundan sonra o benim bütün kızlar benim olacak harem kuracağım bana yeni ağa diyecekler ve Tek orayla değil Dünyanın ağası olacağım
380.Bölümün Sonu
@serhatt @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Dosi @Çiğdem @Gerekli24 @The_Erinch @Alos @EmreCan @kerem @eskici