YS Halkın Polisi 290.Bölüm (Bu Adıyla Final Bölümü)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi
290.Bölüm
Hüsnü Müdür Gerçeği öğreniyor
Selin Amire büyük tuzak ve çatışma sonucu ölenleri kameraya koyan kız çocuğu haydar berke izletir polisler senin arkadaşlarını öldürüyor diye
Selin ve Aylin bu tuzağa nasıl düştün Hüsnü içerde örgüt üyeleri var O benim babam keskin nişancı onları vurur ne oluyor
Haydar berk arkadaşlarımı öldüren senin ekibinden oğlunun düşman olmasını istemiyorsan Ekibin bu işe karışmayacak yoksa ben hepinizi mahaf ederim
Melda
Ben bu kızın ailesini tanıyorum kim kim bir holding sahibi Rızanın ilgilendiği olay o çocuklar Zekinin eline geçmiş olmasın Hemen Nehiri arar
Ne olduğunu anlayan her şeyi biliyordum o kaçıran bir polisti derdim senin elinde büyümesini engellemek ama beceremedin oğullarımdan bir tanesini buldum
Ekip bir yerde Kimlik bulur Masal akdemir bu zekinin eşi
Masal Çocukarımdan daha fazla ayrı kalmayacağım hemen velayet davası için hemen işlemlere başlıyalım
Melda dediklerimi yap o çocuklarını geri alırsın söz benden Masal Akdemir
Aylin başkomiserin bir kardeşi var kim o işte bu Masal akdemir
demekki teyze olmuş gerçekten elimizden çocuktan bir örgüt çetesi rahatıcağız öyle kitaplar satıcağızki bu işler çığrından çıkmış
Ekip kitapçı baskınlarında çocuklara dağıtılan kitaplar çok tehlikeli kitaplardır
Bu melda uçmuş internet sitelerine bakın ortalık çok feci durumda
Haydar berk i okuldan alamazsın o okulda öğrendikleri kötü işler ne olacak aklımda bir fikir var Ne yapacaksın Selanik e götüreceksiniz ve bu yunan polisi onları tutuklayacak kötü bir şey yapmaya çalışırsalar her şeyden haberimiz olacak
Selanikmi bu büyük şanş Tunç bu görev sende vizesini hazırlar ve Mesut iyileşir görev sende Çocuk şube komiseri sevgi başkomiserle beraber giderler kimsenin haberi yok gördüm merak etme o polisi yakalar tunç yunan polisi baskına geçer bu planımızda yoktu çıkarlar ateş edin tuzağa düştük
Haydar berki yunan polisi alır Sen onların yaptıklarını bir bir babana söyle o zaman Bu işten madem onlar seni kullandılar sende onları kullan
Peki Tunç sağol ucuz kurtardın şimdi onları serbest bırakıyorum
Hüsnü müdür bu tuzak yanlarııza kalmayacak bu plan kimden çıktı
Tunçtan
Ne olacak babasının oğlu Aile sosyal bakanlığından görevli
Tunç mu
Melda ve Selin karşı karşıya gelir Bak ama sana kötü bir haberim var
Tunç hazırlanın gidiyoruz burdan başka tarafa bomba var kadın sığınma evinde buldum bombayı imha ekipleri gelir pusu Mesut komiser gelir odunla hepsini etkisiz hale getirir oğluda tam mesut vurulacakten haydar berk şimdi bir kafa Tekme atar tunçta odunla silahı fırlatır ekip gelir
Tutku haydar berkin sevgilisi tuzak kurdunuz bana Tutku orda yakalayın
Sağol yeliz yardımların için her zaman Aylin başkomiserim sana aşık olması kötü yoldan döndürdü e ben polis kızıyım bir polis çocuğunu örgüt üyesi yaptırmam
top sahasını yıkıp Avm yapmaya gelen bir kepçe polis basar kepçeciler kaçar bu kimin işi olacak bu iş burda bitmedi o çocuğu satın almak isteyen aile
İkizlerden ikisini kurtaran Aylin ve Selin ve polis arabasının dibinde patlayan bomba
ve Aylin başkomiser Masal akdemir karşı karşıya gelir
Masal akdemir o çocuklar benim onlardan uzak duracaksın
Aylin ben onların teyzesiyim ve senin örgütle iş birliği yaptığını biliyorum
daha Sen Selinin çocuğunu koruyamadın stad büyücüsü varken benimkileri asla koruyamazsın
Zeki ne olamaz kardeşiymimiş Aylin başkomiser
Mahsun akdemir arar
ve Nasuh doğanay hapisten çıkıp gelir
Ali akdoğan komiser ya eşinden boşanıp Aylin komiserle evleneceksiniz yoksa senide Ailenide bütün ekibini bütün ekibin ailelerini tek tek yok ederiz karar senin
Ne istiyor boşanmamı istiyor Seninde oyun olduğunu yoksa hepimizi öldürecekler
Zeki ekiple konuşur eğer geri çekilmezsiniz hepinizi patlatırım

Taksimdeki hoteldeki birini koruyacağız belçika konsolosluğundan birisini
hotelde bomba vardır ve saatli bomba görünür ve
ardında Hotel görünür bomba patlar
Ekip ordan ucuz kurtulur
hotel harabeye dönmüştür
onları oyalamak için bir tuzaktır bir anda mezarlıkta bir pahdişah canlanır adı Kanuni sultan süleyman ve onu canlandıranın kafası kesilir mezarlıkta ve o kafayı ankaraya götürürken polis basar ve kafa görürler hemde kesilmiş ararken bu aynı versiyonda 41.ölüm herkesin bahsettiği bir iş var ondan şüpheleniyorum bu bir oyun konsol oyunu PS 8 oyunu Bu Türkiyede çalışmaz çünkü konsol hologramla çalışıyorum Türkiyede öyle bir teknoloji yok bu iş türkiyede yapılırsa ölümlere sebep olur çünkü alt yapımız yok demekti seçimden önce birlleri ortalığı karıştırmak istiyor bu konsolu yapan kişi tanıdıktır Dertcan Mesutun baş düşmanı ve bu olay Selin ve Mesutu ayırır sen ve üvey oğlum için bulaşmadım bak neler oldu derdi benim o beni bitirmeden durmaz demiştim sana benim derdime derman olan olmaz o avukat Müge Mesutu görür görmez aşık olur.
Flashback sahnesi
290.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @MasacRE @Doğu @Dosi @vadikızı @Tolstoyevski @serhatt @kerem

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi