YS Halkın Polisi 287.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi
287.Bölüm
Stad Büyücüsü yakalanıyor
Engin görevden alınıp Merkeze çekiliyor Hüsnü ye büyük şantaj eğer o ormana bina yapmasına izin vermezse inşaat şirketinin Polislerin kurduğu bir tuzak sonucu Uyuşturucu çetesine haber uçmuştur ve bunun sahibi Berlindeki örgüttür hedefi Selin olan bu terör örgütünün Stad büyücüsüne yapılan bombalı saldırıda öldüğü zannedilir ama ellerinden kaçmıştır
Ve bu İstanbul emniyetine dava açılır Dosya Selin Amir ve ekibinden Alınır
Görevi Organize şubeye vermiştir Stad büyücüsünü ölmüş gibi gösteren ve çoktan eline alan kontrolü
Rızayı tutuklayan ve Seliha o sırada gizli görevdedir Mesut komiserle beraber Aylin başkomisere rüşvet tuzağı kuran
ve polislikten atılır Selin Amir ben bu işin peşini bırakmayacağım der
Aklına parlak bir fikir gelir anlaşılana göre Aylin başkomiserin cezaevindeki babası ölmemiş ve gerçek babasımı oda belirsiz kızının Polis olmasını istemiyormuş
Aylin başkomiserin babası bir anda milletvekili olmuş ismide Mahmut fesli Aydın bir dosya mafyanın elinde onu alıp bize getireceksin bu oyun buyüzden dönüyor dertleri stad büyücüsü değil hepsi oyun Rüşvet tuzağını kuran kişi bir emniyet amiri
Stad büyücünün kardeşi
Melda varken tehdit hiç bir şey yapamaz
Mafyaya birisi suikast düzenler ama planına Aylin engeli taksici onu işten atae
O Mafya babasıda iş verir şöförü olur Aylin ve hakan yine boşanmıştır Hakan mafya babasının kızına aşık olmuştur Aylinin görev için sızdığı Mafya babasının kızına
Bune bu Aşkı memnuya döndü olay
Hakan sen polismisin gide gide polisemi aşık oldum
Hakan evet Polisim buda kim Melda eyvah çatışma çıkar bu size uyarımdı ve bomba patlar çocukların hotelde kaldıkları yerde
Bir kız çocuğu bir erkek çocuğuyla aynı odaya düşer ona aşık olan başka iki kız çocuğu kıskanır bir tanesi en iyi arkadaşıdır bu bir oyundur o kızdan kurtulmak için
İyi plan yaptın Hotel odasında aynı yatakta uyurlar sarılarak bir anda patlar
Kızda derki ya benimsin yada toprağınsın iyi iş becerdin artık beraberiz onları hastahanede zehirleyeceğiz
ilk önce birlik yaptığı kızı bıçaklayıp denize atar parça parça eder ardından o kızı 1 gün içinde öldürecek bir zehir verir ve 3 ünede mezar kazar
Ama bir şekilde ardından polis kurşunuyla ölen kız
Stad büyücüsü gelir eve götürür romeo ve juliet tiyatrosunda ikisi o sahnede ölür benden kurtulamazsınız ve okula doğal gaz zehriyle zehirlenir
bu iş burda bitmez demiştim Melda
ve geldiklerinde herkes çok kötü durumdaydı uyku ilacıyla yapmışlar bunu ve ben bunu anlamadım durum çok kötü
kız ölmemiş yaşıyor Melda sana sevgili bulacağım diye kandırır ve kendi yanına çeker
bu erkek çok zeki Hüsnünün oğlu haydar berk
söz ona bir şey yapmayacam onlar benim çocuğumu koruyamadı ama onu örgüt çocuğu yapacam ve babasıyla karşı karşıya gelecek
287.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @kerem @Dosi @serhatt @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD @vadikızı @Doğu

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisinde Gelecek Hafta
Aylin ve Ali akdoğan komiser bebekten sözlenmişler aileler tarafından
Stad büyücüsü onların dansını hatta her şeylerini takip etmiş hatta yüzüklerini hazırlayan aile Aylinle Alinin Ailesi
Bu Ali akdoğanın eşine gidince büyük şok etkisi yaratır Ekip şok olmuştur @Çiğdem @Harunnn60 @vadikızı @kerem @Tolstoyevski @Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060