YS Halkın Polisi 282.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi
282.Bölüm
Aylın apartmandan sağ çıkar hakanda kurtulmuştur Hande kurtarmıştır Merkez Tarlabasında kod 121 Ağır yaralilar var ev berbat durumda çok büyük hasar var Eda bune böyle Bu nasıl bir insan apartmandakilerin suçu ne Seliha mudur iyi durumdayız Peki komiseri Seliha İstanbul il emniyet müdürü Olur Rıza onun yardımcısı Engin bütün ekiplerin müdürü olur Ekibin Müdürü Hüsnü Bu durum ne Böyle bu cevher şanlıdan daha kötü bu ve yine aşk Stad büyücününün yaptıklarını açığa çıkaran Aylin lisedeyken Bu baskını yapan Çiğdem ve ekibi giresunda Stad büyücüsü adamlarını kaybetti Stad büyücüsü kaçmıştır helikopterle gürcistana Fındık bahçesini yakar Itfaiyecilerin geçtiği yolları tuzaklar Çiğdem geç kalmıştır adam kaçmıştır Ama istanbula gelmiştir Giresunda Çiğdeme ihbar gelir Ihbar tuzaktır Çiğdem Aylin başkomiser bu Çiğdem tehlikede Aylın başkomiser Aramayı düşünür ama telefon hatla kesmiş Çiğdem takip ediliyor ve önü kesilir Pusuya düşer Çatışma çıkar Çiğdemin ekibi hemen anlar kaçırılmıştır Aylın başkomiser ben biliyorum nerde olduğunu seni yalnız bırakamayacağız Çiğdeme bomba bağlar bunlar Aylın başkomiser çatışır Hande ve eda Kurtarır Çiğdemi Sende infaz listesindesin benimle beraber Kim bu ıkimizin tanıdığı kişi Stad büyücüsü Civan O kaçar tabikide çok tanıdığı var yakalasanız serbest kalırdı Gamze baran tehlikededir Aylın eda ve hande müdahale eder Aylin lisedeki kız arkadaşlarını kurtarır Aylini arar stad büyücüsü Vakti geldi artık yalnız gel Eda ve hande Rızalarda gider Ana okulda ekibi gözetleyen var Ekibi Buyrur geç Başkomiserim Insan özlüyor çünkü liseden arkadaşız öldürmek istiyor ama yine de özlüyorum Buyuzden Garip değilmi Aylin Garip sana yakışır Biliyorum kafandan geçeni hemen bitirmek istiyorsun bitsin şuracikta öyle değilmi Aylin Öyle Ama öyle kolay degil yufka yüreklisin sen çoluk çocukların canına kıyamazsın Şimdi işaret versem okadar patlayıcının üstünde oturuyor yazık değilmi Eda Bu nasıl bir insan Hakan dikkatli olun bomba bağlamışlar okulun her yerlerine Dikkatli olun Bomba Düzenek var çocuğun yanında Elimiz kolumuz bağlı işaretimle havaya uçar diyor stad büyücüsü Stad büyücüsü bütün öğrencileri sigorta yapmış karne gününde Sen işaret vermeden bitirsem seni ozaman ne olacak Sen beni unutmuşsun arkadaşim ben işimi şansa bırakır mıyım Keskın nişancı çok zahmete girmişsin Senin için değer arkadaşım Bukadar mi korkuyorsun ölümden Okulu gozetler okulun içinde canlı bombada var Hareket edemiyorlar Keskin nişancı susturu takar Ikisi de vurulup olur Çocuklar okuldan çıkmayacak Seninkiler bulmuş çocukları Okulda hem normal bomba hem canlı bomba var Izlettiriyor bizi sessizce halledin Ekip sessizce hal eder Nediceksen de ne yapacaksa yap biz bizeyiz Öyle Fazla kıskançtın bütün erkekleri öldürüyordun Sen beni sattın Suçsuz erkekleri öldürdün Sevgilimi aldın elimden Eğer bana bulaşırsanız okulu patlatırım Hep beraber delireceğiz Arkadaşım çocuğu alacağız gidiyor stad büyücüsü Çok karışık harekete duyarlı bombalar var bomba imha ekibi gelmiş Eda ne bekliyor bu Stad büyücüsü Düğmeye basar ve patlar. Böyle insan öldürmek olmaz Mesut ne olamaz 2.Cevher şanlı çıktı
282.Bölümun sonu
@Çiğdem- @vadikızı @serhatt @kerem @papuleoo @ömer karataş @Harunnn60
@Dosi @mrt-06

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi