YS Halkın Polisi 280.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
280.Bölüm
Aylin ve arkadaşları tehlikede
flashback
Aylın başkomiser lisedeyken civan sevgilisinın yanına gelen erkekleri tehdit ediyor başına saplantıli şekilde aşık olan kızları dert ediyor bir tanesinde Aylın başkomiser fark eder kurtarır daha komiser değildir Giresun görelede
flashback biter

Şimdi Intikam peşindedir Civan baba lakabıyla stad büyücüsü

Ekip yeni yıla girer girmiş ilk büyük operasyonu Civan babaya lakabı stad büyücüsüne operasyon düzenlemektir stad büyücüsünün ilk hamle

Stad büyücüsü Boşaltıyoruz Burası Aylin başkomiserin belirttiği adres Ceyhun baş komiserim Polis bunlar

Ceyhun Komiser Aylinlerle beraber çalışan ekip evet doğru duydum arkadan kaçıyoruz hadi iş başına Sniperlar hazır Tuzak Bu kaçıyoruz Mahalledeki çocuklar saldırdı
Stad büyücüsü Civan kaçamazsın polis Hande Bu iş burda bitmedi çok kan dökülecek İstanbulu mezbaya çevireceğim Adamlarım Tamamı öldü

Kötüler Merkez Nasıl Bir ekip var başına dert oldu Civanın yaptıklarından kolayı suriyeli bir çocuk öldü
diğerleri tutuklandı. Bu çocukların bir lideri var liderin sevgilisi polis çocuğuna aşık Aşiret kızı erkekler meclisi polisle evlenirsen ikisinide öldürürüz diyor
bunu duyan Rıza baba Polis okulu Müdürü olur onun yolundan gitsin diye o kız en iyi arkadaşına anlatır polis okuluna gittiğimi bilmiyor evlenicek bugün istemediği bir adamla
Rıza baba Engine haber verir Ekip operasyona gider o çocuklarda bakanlıktan izin aldım Sen hal edersin düğünün içine sızar
Aşiret Polisin baskın vereceğini biliyordur karşılayın misafirlerimizi çünkü telefondan haber gelmiştir ve içerdeki polisin resminide verir.
280.Bölümün sonu.
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @Dosi
@kerem @MasacRE- @xBUGRAx @serhatt

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Güzel başlamışta stad büyücüsü olayını anlayamadım ben hala :F
Aylinin liseden tanıyor @Çiğdem- Aylin stad büyücüsü sevgilisini kıskandığı için tüm erkekleri öldürmek istiyor lisedeyken Aylin bunu engelliyor stad büyücüsünün sevgilisi bunu öğreniyor ve terk ediyor stad büyücüsü okuldan atılıyor @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aylinin liseden tanıyor @Çiğdem- Aylin stad büyücüsü sevgilisini kıskandığı için tüm erkekleri öldürmek istiyor lisedeyken Aylin bunu engelliyor stad büyücüsünün sevgilisi bunu öğreniyor ve terk ediyor stad büyücüsü okuldan atılıyor @Çiğdem-
Aaa erkekleri öldürmesin ecünnüleri öldürsünler :A :A :A @serhatt Napar sona :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825