YS Halkın Polisi 277.Bölüm (10.Sezon 10.Bölüm - Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

resim_1410081973_1-jpg.42158

Halkın Polisi
277.Bölüm
Ali Ozan müdür ve ekibi şıkışmıştır bir anda süpriz haber gelir Ali Ozan Müdüre yeni bir ekibin başına geçmesi ve o iki ekibi idare etmesi için
Aylin başkomiser olarak geçiyor Engin müdür oluyor Ali ozan Müdür Cemal amirin ölümünden şüphelenir hemen araştırma izin ister savcı izin vermez operasyon için güvendiği başka bir savcı var bodrumda ve yanında güçlü bir ekibi vardır Savcı Arzu yardıma ihtiyacım var ne konuda sizi kurtardık unutma kimin bu işleri yaptığı belli tamam dosyayı savcu Arzu alır senin bu ekiple soruşturmaya girmem tehlikeli sen hariç ekip tüm ekip soruşturmada Aslıhan komiser Fırat komiser Mirza komiser İdil komiser Ertan komiserle beraber çalışacaksın Halkın Polisi Yeni ekibiyle güçlü bir Deniz başkomiser Antalyadan getirin Halkın Polisinde her şey değişiyor @Çiğdem-
Bodrumda yeni bir ekip ortaya çıkıyor özel bir ekip İstanbul Asayiş özel ekibe bağlı Başlarında Rıza baba Elleri artık iki ekibin üstünde İki Muğla bodrum asayiş ilçe emniyet başkanı iki ekibin müdürü Asayiş özel ekibin yeni müdürü Enginde müdür olarak yardımcısı Hüsnü müdür ve yeni başkomiser Aylin başkomiser özel ekibin yeni başkomiseri Ali Ozan Müdür Bodrum ve İstanbul Asayiş Özel ekibinin başkan yardımcısı Ali Ozan
Yeni ekiple operasyona geçiyor
İlk hedefleri Leyla kurtoğlunu bulmak
Gürkan başkomiser Baba Cemal Amirin ekibi diğer kurt gibi ekibe verildi başlarında Rıza baba
Murat belge polis at silahını çatışma çıkar ve yakalanır
pazar cinayeti aydınlanır ekip tuzak kurar gazeteciyi kaçırırlar ve ekip takiptedir o gazeteci yüzünden başımıza geldi bu olaylar at silahını polis yakalarlar
Baş savcı Arzu Savcı Yeliz Aferim size daha bitmedi Leyla kurtoğlunu bulan Ali Ozan merak etme burası güvenli Demi Aslı başkomiserim Zahide müdürüm evet işte yapanlar polis Gürkan başkomiser organizeden İşte ne keskin nişancı öldürdü cemal amiri ve Adil müdür ve ailesinide öldüren Adil müdürü sakat bırakan suikast
İşte bu kişi Barhan kurtoğlu delil burmak sizin işiniz bu ifade yetmezmi sizi korumaya almak zorundayız görev verilir ve öğrenir Gürkan başkomiser Ali Ozan Müdür ve ekibine veren leyla kurtoğlu her bilgiyi bu Bahrana bir merhaba diyelim bir tanışalım Ali Ozan ve ekibi Bahranla tanışmaya gider
Bahrana giderler Ali ozanla tanışırlar
Bahran ne istiyorsun
Ali ozan hiç bir şey istemiyorum seni bitirecem o kadar polisin kanı yerde ve savcının özellikle sevgilimin kanı yerde kalmayacak işi gücü bıraktım senin ve adamlarının peşindeyim
Bahran düşmanlık edeceğiz bizimde elimiz kolumuz uzun boş durmayız
Ali Ozan ben durmayacağım sende durma Sanada adamlarına manevi oğlunada şehirde saklanacak yer bırakmayacağım kaçmak isteyeceksin kaçamayacaksınız
Ağır laflar bunlar Asayiş Başkan yardımcısı Ali ozan altından kalkabilecekmisin
Siz nasıl herkesi yaktısanız bende sizi yakıcam
Bahran sinirlenir Ali Ozana Asayiş Özel ekip başkan yardımcısına iki ünlü ekibin başı karşı karşıya yanlız bırakırmıyım Ben Rıza soylu ve Ali Ozan Bahranla karşı karşıyadır Ünal erkek ve serhatta onlara çalışıyordur.
Deniz başkomiser bodrum Asayiş özel ekibin başkomiseri Deniz ben öylemi Telefon çalar Beni hatırladın mı senin müdürünü sürdüm unutma senide adamlarını yakalamadan bitmeyecek Bu ekip öyle kolay değil başında Rıza baba var Ali ozan var ve Sinan da bu ekibin müdürü bende başkomiserim
Geri çekiliyoruz dokunamıyoruz adamlara
Gürkan başkomiser Aslıhanın nişanlısı babasını ve ailesini öldürenin oğlu çıkınca
Gürkan başkomiser benim biran önce yurt dışına çıkmam lazım ev Aile ocak bırakmazlar girmedik delik bırakmaz bunlar kimmişti bunlar Başlarında Rıza baba var ekibe başkan oldu Ali ozan başkan yardımcısı
Sinan bodrum ekibinin yeni müdürü Bodrum Asayişin yeni başkomiseri üstüne gidilmez denilen kişinin üstüne gittiler ve bitirdiler
Rıza baba dediğin Rıza soylu İkram üstünün baş düşmanı değilmi o serbest kaldı tecavüz dosyası
düştü zaman aşımı dediler deliler inandırıcı değil
Ekip bakar bu o kız tecavüze uğrayan kızı yaktılar pazar ortasında bizi tuzağa düşürdüler ve bebeğide şimdi işimiz iş oyüzden serbestler İkram üstün serbest ve bodrumda bizim düşmanlarla çalışıyor.
Hepsi Yakalanır ama bir rüya ve sakız falı aynı anda Ali ozanı zorlayacaktır kahve falından ne kim bu ikisinden birini seçeceksin ve bu iki en iyi arkadaştan biri çıkma teklif edecek ve eder
Ali ozan benimle çıkarmısın
Ünal ne olacak aklımda bir plan var sahte bir düğünle onu yakalarız gelin ve damat sahneye düğün dansı başlıyor
At silahını polis bana kumpas kurdun Hilal bunun bedelini ağır ödeyeceksin buyrul dans sağol yardımın için Ali ozan ve ekip için zorlu bir sınav bekliyor bir yerden bana tuzak kurdu kim bu bilmiyorum
Ali ozanın diğer arkadaşı gelir demekki sevgili oldunuz ve artık karşı karşıyadır Ali ozan yine iki kız arasında kalmıştır Deniz başkomiser işimiz zor platonik aşığından selam var. ben bunu hatırlıyorum Üzüm Bisküvitoğlu bu bir manken reklam ve dizilerde oynadı ve abisi polis özel harekattan
Bu konuşmayan en iyi iki arkadaş Nil ve Duru
277.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @sokak sanati @mrt-06 @emree-29 @dreamy
@MelankoliK @xBUGRAx @DiziTutkunu @ömer karataş @Muhammed Yusuf Demir @Dosi @vadikızı
@yatutarsa @serhatt @ozgur2113 @kerem @turkuazz

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@serhatt Çiğdemin köyündeki fındıkların kaderi foruma bağlı bana 31 temmuzda fındık tarlasını havaya uçurmayın senaryoda reyting var işin içinde @serhatt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060