YS Halkın Polisi 271.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Gerçek kurum kuruluşlarla Kişilerle ilgisi yoktur bunların hepsi hayal ürünüdür
Kanal Yenisu
Pompy Yapım Sunar
Halkın Polisi
271.Bölüm

Serhat olayı çığırından çıkmış bayramdan önce herkesi yakalar

Gelinlikle ilayda Melikenin Gizemin üvey oğlu ozanla beraber zaten gizemin üvey oğluyla evlenecekten uçak korsanı uçaktaki herkesi rehin alır

Melike ozan el ele tutuşurken İlayda gelinlikle gelir damatlığını atan ozan ilayda sinirinin üstüne Melike ve ozanın el ele tutuştuğunu görünce

İlaydanın gözleri feci sinirli

Ali ozan müdür bu iş daha bitmedi her halde Gizem

Umarım yanılırsın Ali ozan müdür

Taksim meydanı istiklal caddesinde Ali ozan müdür bayram için alışveriş yapar

Dışardan gelen bir kadın polis yurt dışından gelen bir polis tatil için

Türkiyede ramazan olduğu için oruç tutanlar olduğu için dondurma almaya gider tam yiyecekten saldırı olacağını hisseden ama geç kalır Ali ozan müdür hemen durdurur Rıza babayla gelirler Tutuklar

Tam zamanında geldiniz.

Ali ozan müdürün ekibi tutuklanır Ekip tutukladı diye bu işte bir iş var habercilerin gözü önünde kurtardın

İşte klasik Türkiye işte Yunanistan yanlış haber tek çaremiz var diyorum

Onu yapsanda olmaz işin şu Atinaya gitmek lazım ben bu duruma karşı önlem alıyım Ali ozan müdür vandaki arkadaşından yardım alır

Ali ozan müdür Atinaya iner Yunan kadın polisiyle onun ekibi iyidir

O ekip gizli bir soruşturmanın Peşinde

Bazı ülkeler bu soruşturmadan hoşnut değil Göster bakalım

Ali ozan müdür what is your name

My name is Miapoly

Miapoly what is your name

My name is Ali ozan

Miapoly tanıştığıma memnun oldum

Ali ozan müdür bende

Yunan komiseri Miapoly Ekibiyle tanışır Ali ozan müdür İstanbuldan ekibini kurtarması lazım Giderler alıp gelirler

Ali ozan müdürün ekibi gelir

İlayda Sıkıntı ellerinde çok güçlü bir zehir var Uçak en son neredeydi kaybolmuş o aslında kaybolmadı

Nereye düşmüş venüs bombası adı Güneşten feci etkili Türkiyede bir süpriz

Büyük patlama Oldu son iftar namazında

Uçak iner İstanbul yeni Havalimanına hemen Polis basar çatışma çıkar

İlayda Daha yeni başlıyoruz Gizem

Serhatla beraber oy kullananları patlattılar yurt dışından

Bu nasıl hasar böyle ben böyle bomba görmedim

Gaziosmanpaşadaki hastahane bile yanar.

Gizem bu da neyin nesi sitcom mu dram mı bu neyin nesi bu işte başka emelleri olan kimse bulunması lazım.

Ali ozan müdür ve ekibiyle Yunan komiser Miapoly ve ekibi daha yeni başlıyoruz.

İlayda Biz bitti demeden bitmez Ali ozan müdür ve ekibi

Bayramdaki büyük faciaları engelliyen ekip Serhatı ve abisi bu aşk katliamlarını yapan kişi çevik kuvveti oyuna getirip oyuncak bomba var diye vurulur

Rus konsolosluğu patlar bombayla

Kötülerin Büyük Lideri adını kimse bilmiyor Ali ozan müdür öğrenir adını Adnan Karlıoğlu Ekip basar ama ellerinden kaçar Ekip Seçimin güvenli geçmesini sağlamak Seçim gününde camiyi patlatırlar Sabah ezanı zamanı

Ekip Sadece İstanbul değil bütün Türkiye Kütüphaneler yakılmış çok sayıda ölü var Ali ozan müdür bu seçimi yapamayacaksınız o kadar kolay değil Burası Türkiye 17.olarak Türkiye devleti

Korkmayın İstiklal Marşını hatırlayın

Ekip İstiklal marşını bütün Türkiyede söylenir o yıl filipos yenildi ve değişim geldi Korkmayın istediğinize oy verin

İyiler Daima Kazanır gönlümüz Adaletten yana Türkiyeye Adalet lazım Avrupa bile inanmıyor Fenerbahçenin Masum olduğuna

Geride bıraktığımız yollarla geçip giden uzun yıllarla acılar ve sevinçler var yeri dolmayacak kayıplar ve içimizde dumanı sönmeyen ateşler var Bu macera sürüyorsa nefesimiz yetiyorsa hala düştüğümüz yerden kalabiliyorsak onlar sayesinde bir gelecek varsa yeniden yollara çıkmak yep yeni umutlar varsa bize şairin bize korkma diye başladığı yerden biz korkmadan devam edebiliyorsak yine onlar sayesindedir. Çünkü biz bilirizki kahramanlar ölmez biz onlara borcumuzu ancak yaşarak öderiz
271.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @gözlemci @mrt-06 @Dosi @emree-29 @papuleoo @ömer karataş
@serhatt