YS Halkın Polis 378.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi

378.Bölüm

Almanya da Türkiye cumhuriyeti konsolosluğunu patlatan kerem müdür

Aşıdan kaçanlar ve aşı karşıtlarından etkilenip

Koronaya yakalanan polisler öyle bir sıkıntıya sebep olur Korona virüsü yenenlerin zombi gibi sinirlendikleri ortaya çıkar Hastanede korona tedavisi gören iyileşince doktora ve eşlere saldırır zombi çetesi gelmiştir hepsi polis Emniyeti yakmışlar kişiler Hastaneyi yakar

Ali Ozan müdür bu iş için gizlice aşı operasyonu İçin düğmeye basar

Ekip rahat değildir bundan kimsenin haberi olmayacak

Bir korona yetmezken varyantları şimdide zombi çetesi eksikti başımıza bunlar polis birde

Biontech operasyonu başlasın Gizli kod Almanya

Gizli bir göreviniz var diye herkesi hastahaneye götürür İlk önce ben oluyım der müdürler

Ali Ozan müdür hiç acımadı Rıza herkes aşısını olur Aşıdan kaçmanın gereği yok Ali Akdoğan komiser buyrul sağol müdürüm

Sayende bu ekip zombi olmaktan kurtuldu herkes bizim şubedeki herkes

Ali Ozan müdür korkulur senden

Bunlar baya sert geçirmişler Delta yada Delta Plus olabilir Aşıdan kaçanlar Ya sinovac olan polisler merak etme önlemimi aydım 6 ay önce

Akıllıca aferim müdürüm

Bebek yaşam mücadelesi veriyordur Annesi Başakta Hastahanede silahla vurulanlar eşinin evine bomba atar sevgilisinin arabasına bomba koyar Metin çobanda aşı olmuş Moderna aşısı Almanya’da Asiye’de Aferim iyi iş becerdiniz

İstanbul son dakika diye haber geçer

İstanbulda zombi çetesi ortaya Çıktı Aşıdan kaçanlar koronaya yakalanıp iyileşince zombi gibi herkese saldırıyor Bir yerde iki ses duyulur

Bodrum’a kadar giden bu olay

Bunda kimin parmağı var Dr.Aşk Taylan günebakan yoksa Hermony perezin eski sevgilisimi yoksa Asuman’ın ailesinin işimi

Aycanında işimi yoksa hepsinin işimi

Bence bu kadar anormal bir etki bu kadar olmaz

Birde boşanmamak isteyen Aşı olmayan erkekler Ali Ozan müdür ne yapacağız mecbur birileri aşı olacak Zorunlu orda Ali Ozan müdür kim o Bodrum’dan birisi Haberi verdim yardım edecekler Merya ismi Eşi tam sıkıntılı Bilime karşı Aşıya güvenmiyor İsmi ne Miran Erşinoğlu

Kardeşi Simge Erşinoğlu

Dr.Aşk ve Asuman cinayetini çözmeye çalışan ekip Asuman ve bunlar arasında bağ var Beşik kertmesi Kan davasını bitirmek için Yaman Aşkoğlu lakabı Eros zombilerle bağlantısını çözemedim

Zombi çetesi lideri Ne kadar aşı olmayanlar olursa bu varyantlar iyileşince bu bana takılacaklar hem dünyayı ele geçireceğim İstanbul ve Bodrum’a rahat yok ne de Türkiye’ye orayı Avrupa ve Asya arasında köprü olarak Türkiyeyi Zombi merkezi olarak kullanacağım Aşı olmayanlar sayesinde

Ezgi başkomiserin ilk okuldan arkadaşı Ehtran virüsler çetesinin liderine çalışıyor her yerde adamı var Ali Ozan müdürü oyalamak lazım Buda Plandemi şebekesi yardımıyla olabilir

Bodrumda bir savcı bunların peşindedir

Olan bu yüzden düğüne olur Savcı aldatılır düğün gününden bir gün önce
378.Bölümün sonu
@Çiğdem @eskici @slhttnmtl @Dosi @Angelica @serhatt @Emre Ozansoy @The_Erinch

Son düzenleme: