Halit Kıvanç Vefat Etti!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
Duayen ünlü spiker Halit Kıvanç vefat etti.

Türkiye'de spikerlik konusunda birçok ilki gerçekleştirmiş olan Halit Kıvanç'ın neden vefat ettiği ise açıklanmadı.

Duayen spiker Türkiye'de ilk kez Dünya Kupası anlatımını yapan spiker olmuş ve ayrıca 10 kez Dünya Kupası finali anlatan spor spikeri olmuştu.

97 yaşındaki Halit Kıvanç 27 Ekim 2022 Perşembe günü Zincirlikuyu Mezarlığına defnedilecek.

1666726142024.png

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Türk televizyon tarihinde pek çok ilk onun sayesinde yaşanmış, o yüzden ekranlar artık yetim kaldı denilebilir. Allah rahmet eylesin. :(

Bu arada konuya biraz daha detay eklersen iyi olabilir mesela neden hayatını kaybetmiş vs şeyler. :D @emreemreu

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
Türk televizyon tarihinde pek çok ilk onun sayesinde yaşanmış, o yüzden ekranlar artık yetim kaldı denilebilir. Allah rahmet eylesin. :(

Bu arada konuya biraz daha detay eklersen iyi olabilir mesela neden hayatını kaybetmiş vs şeyler. :D @emreemreu
Konuyu haberi duyar duymaz taze taze açtığım için detay yoktu ortada. Şimdi ekleyebilirim. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk televizyon tarihinin en önemli değerlerinden biriydi. Ekranda rastlayıp harika diksiyonundan cümleler dinlemek büyük keyifti. Ne mutlu ki bize 97 yaşına kadar kendisinin tecrübelerinden yararlanabildik. Keşke 100 yaşını da görebilseydi. Allah rahmet eylesin...