Halit Ergenç'in Partneri Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
thumbnail_1434051719.jpg

"Aliye", "Binbir Gece" ve "Muhteşem Yüzyıl" dizilerinin başarılı başrol oyuncusu Halit Ergenç'in partneri belli oldu!

Son gelen haberlere göre Ergenç'e yeni dizisinde Cansu Dere eşlik edecek. "Emanet" dizisinin rafa kaldırılmasıyla birlikte 4 projeden teklif alan ve birini reddeden Dere'nin bu yapım ile ekranlara geri dönmesi bekleniyor. O3 Productions'ın yapımcılığını üstleneceği dizi için 3 ekip senaryo yazarken Halit Ergenç'in "senaryoyu beğenmezsem oynamam" dediğini ve yazılanlar arasından en iyisini seçeceğini de son olarak ekleyelim.

Ergenç ve Dere, daha önce 2009 yapımı "Acı Aşk" filminde karı-kocayı canlandırmış, ayrıca Muhteşem Yüzyıl'da da bir arada rol almıştı.

Dizinin Aralık ayında Kanal D'de ekrana gelmesi bekleniyor.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
doğruysa süper haber:D gerçi o3 sallama haberlerle yurtdışında popüler olanları değil de gerçekten başarılı olanları seçiyor cansu dere de beren ve meryemden sonra 3.isim bence olabilir:))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
doğruysa süper haber:D gerçi o3 sallama haberlerle yurtdışında popüler olanları değil de gerçekten başarılı olanları seçiyor cansu dere de beren ve meryemden sonra 3.isim bence olabilir:))
hahah ayoll baba kız diyecem ama o bile uymuyor dede ve torun rolunumu canlandırıcaklar :A:A:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence yanlış tercih olmuş. Cansu iyidir hoştur ama Halit ile bir uyum olmaz ve Firuze hatırlanır. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Cansu Dere'yi çok itici buluyorum, ekran ışığı yok ama yapımcılar sürekli ekrana getirtmek için uğraşıyor. Halit Ergenç ile arasında da hiç uyum yok, Engin Akyürek ile bir ihtimal görüyordum ama Halit Ergenç ile yok yani. Paramparça olmasaydı aslında ben Halit Ergenç-Nurgül Yeşilçay ikilisini görmeyi çok isterdim. Keza Songül Öden'de olabilir ki baya uyumlu olacaklarını düşünüyorum. Ama Cansu Dere hayal kırıklığı olur dizi için...