Half Life: Alyx Oynanış Videoları Yayınlandı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Half Life hayranları bir süredir çalışmaları devam eden VR cihazlarla oynanacak Half Life: Alyx’i bekliyor. Half Life: Alyx’i geliştiren şirket olan Valve, geçtiğimiz günlerde oyunun çıkış tarihini açıklamıştı. Şimdi de Half Life: Alyx’in oynanış videoları yayınlandı.

Half Life: Alyx’in yayınlanan 3 oynanış videosu, oyunun VR hareket stillerini göstermenin yanında, oyunun içinden toplamda 10 dakika görülmesini sağladı. Hareketlerin yanında oyunda yer alan silah, düşman, bulmaca ve ortamlara genel bir fikir videolar sayesinde edinilebiliyor.

Valve, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile VR cihazları ile oynanabilecek Half Life: Alyx’in 23 Mart’ta oyunculara sunulacağını açıklamıştı. Oyunun sadece pahallı VR cihazları ile oynanması, oyuna ulaşabilecek insan sayısını azaltıyor. Ama yine de VR deneyimi ile Half Life’ı birleştirmekten zevk alacak insanlar için büyük macera önümüzdeki günlerde hayatımızda olacak.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2030’dan önce VR teknolojisinden çok şey beklememek gerekir. Zaten PC oyunlarıyla hiç alakam olmadı şimdiye dek, Half Life 1’i de sadece internet kafede toplu olarak oynuyorduk meşhur haritasında, elektrikli silah vb efsaneydi ama oyunun hikaye modunu hiç bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok ya sanalliği hissediyorsun :X Diğer oyundaki gerçekçilik çok daha iyi. Onu VR yapsalarmiş keşke:A

Şehir iyi duruyor;)
ESS1mFsWkAAYzOR

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2030’dan önce VR teknolojisinden çok şey beklememek gerekir. Zaten PC oyunlarıyla hiç alakam olmadı şimdiye dek, Half Life 1’i de sadece internet kafede toplu olarak oynuyorduk meşhur haritasında, elektrikli silah vb efsaneydi ama oyunun hikaye modunu hiç bilmiyorum.

Yukarıda yazdım sadece PC’ye özel çıkan oyunlarla alakalı en ufak ilgim beklentim yok, nasılsa oynamayacağımı bildiğim için bakmıyorum bile canım çekmesin boşa diye :A