Half-Life: Alyx Geliyor! Tanıtım Fragmanı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
images (3).jpeg

Çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı belli oldu
Half-Life: Alyx

Oyunseverlerin yeni bir Half-Life oyunuyla tanışmalarının üzerinden 21 yıldan fazla zaman geçmişti. Yeni haberleriyle hayranları sevindirmeye devam eden Valve, Half-Life: Alyx'in Steam sayfasına belirli bilgileri ekledi. Bu bilgiler arasında oyunun çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı da bulunuyor.

Fiyat ve çıkış tarihine geçmeden önce oyunun açıklanan sistem gereksinimlerinden de bahsedebiliriz. Minimum sistem gereksinimlerini açıklayan Valve, Half-Life: Alyx'i oynamak isteyenlerden 12 GB RAM ve GTX1660 / RX 580 sınıfında, 6 GB'lık bir ekran kartı talep edecek. İşlemci olarak da Core i5 - 7500 / Ryzen 5 1600 gerekecek.

2020 Mart ayında Half-Life Alyx çıkıyor!

images (4).jpeg

• Harika
Reactions: mrt-06

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oo @Harunnn60'ı geri döndürecek oyun gelmiş. :A

Ben daha çok çok öncelerden hatırlıyorum Half Life 3 haberlerini. Bir mit gerçek oluyor sonunda.
Kimse açmamış, bana bırakmışlar. :A Half Life 3 için hep söylenti vardı ama resmi açıklama hiçbir zaman olmadı.

Bu oyun VR olacak. Valve baya risk aldı en büyük markasını sırf VR popüler olsun diye kullandırtıcak. Kendi VR makinesini de yapmış. Valve İndex diye. :A Türkiye de çok pahalı ama artık 5-6 sene sonra oynarız. :A