Haktan Zavlak 'Ömer' Kadrosunda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
326446475_422612736691370_8746619419112512067_n.jpg

Star TV'nin OGM Pictures imzalı sevilen yeni dizisi 'Ömer'in kadrosuna sürpriz isim!

Yönetmen koltuğuna Cem Karcı'nın oturduğu, senaryosunu Gülizar Irmak'ın uyarladığı; Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın başroünde yer aldığı dizinin kadrosuna genç oyuncu Haktan Zavlak dahil oldu.

Yaz sezonunda rol aldığı 'Tozluyaka' ile yıldızı parlayan Zavlak'ın dizide hangi karaktere hayat vereceği ise henüz belli değil.

Ömer, yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Star TV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bir Aile Hikayesi ve Yeşilçam'da izlediğim kadarıyla fena değildi ama Tozluyaka'da korkunç bir oyunculuğu vardı yani bu kadro onu fena halde aşar. :(

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
@Sanalbellek orijinalinde diziye sonradan dahil olan genç bir karakter var mı? Yada Nisa'nın kızının sevgilisi falan? (b)
Nisa'nın kızının sevgilisi olabilir. Shtisel'de böyle bir durum vardı. Tip olarak da uygun. Hikaye açısından biraz zaman var daha. Önceden anlaşmış olabilirler.

Ömer'in arkadaşlarından biri diyeceğim, fazla genç görünüyor o roller için.

@serhatt : "O kadar geri planda bir rolü olacağını sanmam."

Çok da geri planda değildi. Hatta Nisa'nın kızını GHBG'nin 1-2 bölüm önce diziden ayrılan Sanem karakterini oynayan kız oynamalıydı. Karakterin ilerideki gelişimi açısından liseli rolü yapabilecek yetişkin biri lazım. Tip olarak aynı Shira Haas. (Birazdan eklerim buraya)

Yeşim Çelebi imiş ismi.

Yeşim Çelebi

Nisa'nın kızını oynayan kız, orjinal karaktere uygun değil.

@12.Adam : Ömer" e takviye olarak hangi isimleri düşünüyorsunuz?

2. Sezon Devrim Özkan, hangi karakter olacağı spoiler olur. O karakter başkası olursa dizi zor devam eder diyeyim. Hem genç olacak, hem de iyi oynayacak. Böyle biri olmalı bu karakter.

Nilsu Berfin Aktaş da olabilir bu karakter.. Bu sene iyi prim yaptı o da.

Ömer'in amcasını da Haluk Bilginer oynasa keşke. Ben babası için düşünmüştüm başta.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy