Hakan: Muhafız 3.Sezon Fragmanı | Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1581581075345.jpeg
Netflix’in ilk Türk orijinal yapımı Hakan Muhafız’ın (The Protector) 3.sezonundan fragman yayınlandı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Engin Öztürk ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizinin 3.sezonu 6 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

Kadrosuna Funda Eryiğit ve Taner Ölmez’in dahil olduğu Hakan: Muhafız, yeni sezonuyla 6 Mart’ta Netflix’te.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Herkes çok ağır eleştirse de ben seviyorum bu diziyi. Evet senaryosu çok zayıf ama en azından sürükleyici. :A Bu sezon da Funda Eryiğit, Taner Ölmez ve Bige Önal gibi çok sağlam transferler var kesinlikle kaçırmam. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
O kapaktaki punk saç ne alaka ya? :A

İlk sezonunu izlemek yeterliydi, en baştan rezalet bir dizi olacağını söylemiştim zaten. Fragmanı açıp bakmadım bile. :X

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İnsan bu güzellikler hatrına bile bu diziye laf atmaz haddini bil. :bhr: :A Poyraz Karayel izleyenlerin gözü yaşlı. :( @Sherlock

EQpbC-_X0AEleiW
EQpKt1NXUAAGUem

Ayşegül ve Eda... kanayan yaramız resmen, ismi lazım değil mavi logolu kanal erken final yaptırmıştı üç sezonluk emektar diziye. Doya doya izleyememiştik bu iki güzelliği ve Poyraz Karayel'i son kez. :(

Burçin için ayrı bir parantez açmam gerek bu arada, kendisi için yorumum her zaman net... :A

..jpg

Sırf bu muazzam kadroyla, güzel ve rahat imkanlarla böyle bir dizi çektikleri için bile laf etmeliyiz bence. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: cookies and Aserat

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Muhtemelen 4. Sezonda olacaktır ama bu son olsa keşke artık... Netflix'in çocuk dizisi senaryosu olabilecekken yetişkin türünde çektiği diziymiş gibi geliyor bana. Korkunç efektleri ve akıl almaz oyunculuk performansları... Neyse izleyenlerine iyi seyirler...
Ben ilk sezonun 4 bölümünü izleyip zirvede bırakmıştım :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senaryosu çöp olsa da kısa süresiyle akıyor bir şekilde dizi. Sanırım 4. sezonda bitecekmiş. 2 sezonunu izledim, kalanını da izlerim diye düşünüyorum :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir sezonu bir bölüm Çukur kadar bir şey işte. Bu en azından hemen bitip gidiyor en azından. Peki ya sizin yaptığınıza ne demeli... :A @Sherlock

Bu diziye devam edebilmenin SSK'ya göre hiçbir izahı olamaz Utku beyciğim, size yakışmadı. :A

SSK: SABARSAL SANAT KURUMU

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes