Haftanın En Çok Reklam Alan Dizileri Açıklandı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Medya Takip Merkezi'nin 4 - 10 Mart haftasını kapsayan araştırmalarına göre:

- Listenin ilk sırasında Show TV'nin can simidi Pis Yedili dizisi var hafta içi ve hafta sonu yayınlanan ayrıca çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelen dizi 789 adet reklam ile ilk sırada.

- Uzun süre önce yayından kaldırılan bir zamanların fenomeni Adanalı hafta içi yayınlanan tekrarları ile en çok reklam alan 2. dizi olmayı başardı.

- Listenin üçüncü sırasında ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar var hafta içi tekrarları ve cuma günü yeni bölümleri ile ekrana gelen dizi listenin 3.sırasında.

- Listenin 4. sırasında Fox TV'nin 1000 bölümü geçen yayınlandığı saatte rekorlar kıran günlük dizisi Unutma Beni var, 5.sırada ise yine bir günlük dizi var Beni Affet.

- En çok reklam alan ilk 10 diziden en çok Fox TV 4 dizisi ile listede kendisini gösteriyor.

- Listede Kurtlar Vadisi Pusu'nun ve Muhteşem Yüzyıl'ın olmaması dikkat çekti.

1(160).jpg

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
- Listede Kurtlar Vadisi Pusu'nun olmaması dikkat çekti.

listede olan diziler 7/24 yayınlanan diziler tabi listeye girecekler vadi 1 kez bile tekrar vermiyo ama aldığı para hepsinin 50 katıdır :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
- Listede Kurtlar Vadisi Pusu'nun olmaması dikkat çekti.

listede olan diziler 7/24 yayınlanan diziler tabi listeye girecekler vadi 1 kez bile tekrar vermiyo ama aldığı para hepsinin 50 katıdır :D
Sana katılmıyorum :) Muhteşem Yüzyıl Show da yayınlanırken 1 bölümü ile 5. veya 6. sıradan listede yer alıyordu. kabul etki vadi az reklam yayınlıyor parası fazla olabilir :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Sana katılmıyorum :) Muhteşem Yüzyıl Show da yayınlanırken 1 bölümü ile 5. veya 6. sıradan listede yer alıyordu. kabul etki vadi az reklam yayınlıyor parası fazla olabilir :)

Bence bu sözü söylememeliydin. @takas gelince esip gürleyecek :D

Doğru. Vadi'deki reklamlar araba reklamı falan. Uzun sürüyo reklamlar ama sayısı az :mge:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İlk o başlattı :)

ne başlatmasından bahsediyon ya :D ben sadece açıklama yaptım vadinin tekrarı falan yok 1 kez bile tekrar vermiyo listedekiler en az 5-6 bölüm oynamış tabi çok reklam alacak o cümleyi söylemen hata tüm reklam rekorları kurtlar vadisinde hepsi rekorlar konumun ilgili maddelerinde var :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

ne başlatmasından bahsediyon ya :D ben sadece açıklama yaptım vadinin tekrarı falan yok 1 kez bile tekrar vermiyo listedekiler en az 5-6 bölüm oynamış tabi çok reklam alacak o cümleyi söylemen hata tüm reklam rekorları kurtlar vadisinde hepsi rekorlar konumun ilgili maddelerinde var :D
Yukarıda da söylediğim gibi tek bölüm yayınlanan diziler bu listeye girebiliyorlardı örneğin Muhteşem Yüzyıl madem vadiye çok güveniyon bu haftaki reklamlarını say 5 le çarp bakalım listede kaçıncı oluyor. :)