Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
masumlar-apartmani.jpg

5-11 Ekim haftasının en çok izlenen dizileri belli oldu.

3. sezonuyla izleyici karşısına çıkan 'Bir Zamanlar Çukurova' Total'de, TRT 1'in salı akşamlarına damga vuran dizisi 'Masumlar Apartmanı' ise AB ve ABC1'de zirvede yer aldı. Yeni sezonuyla ekrana dönen 'Kuruluş: Osman'ın yanı sıra 'Uyanış: Büyük Selçuklu', 'Kırmızı Oda' ve 'Mucize Doktor' da üst sıralarda yer almayı sürdürdü.

Haftanın sürprizi ise Kanal D'nin yeni dizisi 'Sadakatsiz'den geldi. Zorlu rakiplere karşı yayınlanmasına rağmen haftayı Total'de 9, AB ve ABC1'de 7. sırada tamamlayan yapım, ilerleyen zamanlar için de büyük umut verdi.

İşte en çok izlenenler:

TOTAL
1Bir Zamanlar ÇukurovaATVPerşembe10.03
2Masumlar ApartmanıTRT 1Salı9.61
3Kuruluş: Osman (Yeni Sezon)ATVÇarşamba9.52
4Mucize DoktorFOXPerşembe8.39
5Uyanış: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi8.03
6Kırmızı OdaTV8Cuma7.28
7EDHO (Yeni Sezon)ATVSalı6.34
8ÇukurShow TVPazartesi6.33
9Sadakatsiz (Yeni Dizi)Kanal DÇarşamba6.02
10Arka SokaklarKanal DCuma5.87

AB
1Masumlar ApartmanıTRT 1Salı14.11
2Uyanış: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi10.07
3Kırmızı OdaTV8Cuma9.93
4Kuruluş: Osman (Yeni Sezon)ATVÇarşamba8.11
5Mucize DoktorFOXPerşembe8.05
6Bir Zamanlar ÇukurovaATVPerşembe7.25
7Sadakatsiz (Yeni Dizi)Kanal DÇarşamba7.13
8ÇukurShow TVPazartesi5.25
9Sen Çal KapımıFOXÇarşamba5.11
10EDHO (Yeni Sezon)ATVÇarşamba4.90

ABC1
1Masumlar ApartmanıTRT 1Salı12.94
2Kuruluş: Osman (Yeni Sezon)ATVÇarşamba10.03
3Bir Zamanlar ÇukurovaATVPerşembe9.72
4Uyanış: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi9.54
5Kırmızı OdaTV8Cuma9.11
6Mucize DoktorFOXPerşembe8.93
7Sadakatsiz (Yeni Dizi)Kanal DÇarşamba7.12
8EDHO (Yeni Sezon)ATVSalı6.89
9ÇukurShow TVPazartesi6.30
10ArızaShow TVPazar5.50

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
atv em TRT em her yerde..zirvede..kanald ve star başarısız..n derler görunen köy kılavuz istemez.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sadakatsiz yakın zamanda tüm grupların zirvesini ele geçirirse şaşırmayın.

Masumlar Apartmanı kış geldikçe 20 reytingi görür mü diye düşünüyorum ama diğer salı dizileri yavaş yavaş seyircilerini toplarsa bu yükselişine dur diyebilirler.

Listeye girmese bile Menajerimi Ara bizim gönlümüzün birincisi :D @Aserat @Özgür @Emre Ozansoy @serhatt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Masumlar Apartmanı kış geldikçe 20 reytingi görür mü diye düşünüyorum ama diğer salı dizileri yavaş yavaş seyircilerini toplarsa bu yükselişine dur diyebilirler.

Listeye girmese bile Menajerimi Ara bizim gönlümüzün birincisi :D @Aserat @Özgür @Emre Ozansoy @serhatt
Gün değiştirse AB'de 9-10. sıralardan kafayı uzatabilir aslında da neyse. :(

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Gün değiştirse AB'de 9-10. sıralardan kafayı uzatabilir aslında da neyse. :(
Bugünkü bölümün avantajı var aslında. Romantik-komedi aşk dizilerini izleyenlerden faklı bir fan grubu olduğu için bugün sosyal medyayı sallarsa diziye olumlu dönüşler olacaktır zamanla. Romantik-komedi aşk dizilerinden farklı dememin sebebi onlar kendi içlerinde yankı getiriyor, o dizileri izlemeyenler ne olduğunu bile anlamıyor. Menajerimi Ara'da ise tam tersi, başka seyirciler görse her bölüm başka konular işlendiği için yakalayabilir diziyi. Çok güzel mesajlar verecek belli ki bugün. Sosyal medyada şimdiden ön izleme ses getirdi :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bugünkü bölümün avantajı var aslında. Romantik-komedi aşk dizilerini izleyenlerden faklı bir fan grubu olduğu için bugün sosyal medyayı sallarsa diziye olumlu dönüşler olacaktır zamanla. Romantik-komedi aşk dizilerinden farklı dememin sebebi onlar kendi içlerinde yankı getiriyor, o dizileri izlemeyenler ne olduğunu bile anlamıyor. Menajerimi Ara'da ise tam tersi, başka seyirciler görse her bölüm başka konular işlendiği için yakalayabilir diziyi. Çok güzel mesajlar verecek belli ki bugün. Sosyal medyada şimdiden ön izleme ses getirdi :D
Valla her hafta ses getiriyor ama boşuna bir şey bekleme yine geçen haftayla az çok aynı reyting gelecek gibi. Umarım etkisi olur ama gün değiştirmediği sürece Masumlar Apartmanı'nın gölgesinde kalmaya mahkum. :(

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bende umutlar tükenmez :D
Bence birkaç gün boyunca yine gün değişikliği haberi gelmez çünkü İGKG daha bitmedi. Gelirse gelecek hafta da salı yayınlanıp öyle değiştirir. :( Umut besleyince yere çakılıyorum o yüzden fazla yükselmemeye çalışacağım ama seninkiler tükenmesin. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060

Kesinlikle öyle. Hak ettiği değer bu değil...

• Harika
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bence birkaç gün boyunca yine gün değişikliği haberi gelmez çünkü İGKG daha bitmedi. Gelirse gelecek hafta da salı yayınlanıp öyle değiştirir. :( Umut besleyince yere çakılıyorum o yüzden fazla yükselmemeye çalışacağım ama seninkiler tükenmesin. :A
Seni gaza getirmek istemem ama ön izleme yayınlandıktan sonra ilk defa gün içinde #MenajerimiAra #herşeyyolunda ve #BurçinTerzioğlu etiketlerinin ara ara TT listesine girdiğini gördüm. Önceden merak uyandırırsa bişeyler olabilir :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Seni gaza getirmek istemem ama ön izleme yayınlandıktan sonra ilk defa gün içinde #MenajerimiAra #herşeyyolunda ve #BurçinTerzioğlu etiketlerinin ara ara TT listesine girdiğini gördüm. Önceden merak uyandırırsa bişeyler olabilir :A :A
İnşallah hayırlısı bakalım. :A Yani sonuçta girse bile evinde reyting cihazı olanların ilgisini çekmesi daha önemli olduğu için bilemiyorum. :(

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
sosyal medyada başarılı olan leyla ve mecnun reytingde başarısı yoktu örnek

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çarşamba gününde gerçek diziler tarafından derdest edilmesiyle birlikte listelerden çok memnunum. Herkes hak ettiği yerlerde. Sadece bir dizi olmasa da olur kafasındayım. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İnşallah hayırlısı bakalım. :A Yani sonuçta girse bile evinde reyting cihazı olanların ilgisini çekmesi daha önemli olduğu için bilemiyorum. :(
Hafta sonu o tekrardan sonra mutlaka artar diyorum ben ama bir sorun da benim için Hekimoğlu