Haftanın En Çok İzlenen Dizileri | 27 Temmuz - 2 Ağustos 2015

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,128
Puanı
1,061
thumbnail_1438593877.jpg

27 Temmuz - 2 Ağustos haftasının en çok izlenen dizileri belli oldu.

Tüm kategorilerde Kiralık Aşk zirvede!
Star TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk, tüm kategorilerde oranlarını arttırarak bir kez daha zirveye yerleşti. Total'de 9, AB'de ise 8'i geçmeyi başaran ve yaz için olağanüstü reytingler almayı başaran yapımın gelecek haftalarda ne yapacağı ise merak konusu.

Kanal D'nin başarılı dizisi Güneşin Kızları tüm gruplarda 2. sırayı alırken Star'da yayınlanan Çilek Kokusu ise Total'de 3, AB'de ise 4. oldu.

ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler Total'de 4, ABC1'de 3. olsa da AB'de gözle görülür bir düşüş yaşayarak 7. sıraya geriledi.

FOX'ta ekrana gelen Adı Mutluluk, Total'de 5, AB'de 8, ABC1'de ise 6. olurken Show TV'nin sevilen romantik komedi dizisi İlişki Durumu: Karışık, AB'de 3. sıraya yükselerek dikkat çekti.

İşte haftanın en çok izlenen dizileri:
Total
  1. Kiralık Aşk: 9,15
  2. Güneşin Kızları: 6,65
  3. Çilek Kokusu: 6,32
  4. Kırgın Çiçekler: 5,21
  5. Adı Mutluluk: 4,76
  6. İnadına Aşk: 4,46
  7. İlişki Durumu: Karışık: 4,05
  8. Yaz'ın Öyküsü: 3,33
  9. Kalbim Ege'de Kaldı: 3,23
  10. Sen Benimsin: 2,91
AB
  1. Kiralık Aşk: 8,47
  2. Güneşin Kızları: 6,41
  3. İlişki Durumu Karışık: 4,38
  4. Çilek Kokusu: 4,06
  5. Yaz'ın Öyküsü: 3,71
  6. Kalbim Ege'de Kaldı: 3,43
  7. Kırgın Çiçekler: 3,43
  8. Adı Mutluluk: 3,20
  9. İnadına Aşk: 2,96
  10. Tatlı Küçük Yalancılar: 2,57
ABC1:
(Çarşamba günü ABC1 açıklanmadığı için Çilek Kokusu ve Kalbim Ege'de Kaldı listeye giremedi.)
  1. Kiralık Aşk: 7,72
  2. Güneşin Kızları: 6,20
  3. Kırgın Çiçekler: 4,31
  4. Yaz'ın Öyküsü: 3,89
  5. İnadına Aşk: 3,63
  6. Adı Mutluluk: 3,63
  7. İlişki Durumu Karışık: 3,54
  8. Tatlı Küçük Yalancılar: 2,50
  9. Sen Benimsin: 2,14
  10. Ne Münasebet: 2,13

Son düzenleme:
Tatlı Küçük Yalancılar dizim hariç her dizim yüksek reyting alıyor. İnşallah o dizimde kısa sürede yükselir.

kiralık aşkın düşmesini bekleyenlere inat 10 reytinge adım adım ilerliyoruz ohhhhhhhhh yandannnnnnn :Z:Z:Z

kırgın çiçekler ab düşmüş olsada totelde 5 reytingi atv kanalında alıyor atv bayram yapıyordur yanı her durumda 6 reytingide görürsek tadından yenmez bence burayada bir göbek atalım :Z:Z:Z

kiralık aşkın düşmesini bekleyenlere inat 10 reytinge adım adım ilerliyoruz ohhhhhhhhh yandannnnnnn :Z:Z:Z

kırgın çiçekler ab düşmüş olsada totelde 5 reytingi atv kanalında alıyor atv bayram yapıyordur yanı her durumda 6 reytingide görürsek tadından yenmez bence burayada bir göbek atalım :Z:Z:Z
Bu hafta 10 reytinge çıkacaz Kiralık Aşkla Kırgın Çiçeklerle 6ya.:Z:Z:Z:Z:A:A:A

Bu hafta 10 reytinge çıkacaz Kiralık Aşkla Kırgın Çiçeklerle 6ya.:Z:Z:Z:Z:A:A:A

bu hafta [HASHTAG]#AlSel[/HASHTAG] şov olacak :oley:

[BCOLOR=#ffffff]Kiralık Aşk o harika bölüme bu oranlar az bile. Cuma günü yayınlanan bölümde Neriman'ın muhteşem oyunculuğu, Ömer ile Defne arasındaki yakınlaşma ve kıskanma gibi olaylar sonucu oranlarda artış yaşadı. Dizi bu şekilde giderse haftaya 10 reyting alırız total grubunda.[/BCOLOR]

Güneşin Kızları da çok iyi oranlar alarak kanalını sevindirmiş. Diziyi takip ediyordum ama son 2 bölümü kaçırdığım için izlemeyi bıraktım önce o 2 bölümü izleyeyim sonra devam edicem. Perşembe gününe Kurtlar Vadisi geleceği için bu dizide büyük ihtimalle Güneşi Beklerken gibi pazar gününe atılacak ve bence o gün de çok iyi oranlar alacak.

Çilek Kokusu totalde bu oranlarını korursa ve ab grubunda da oranlarını arttırır ise 2016 Haziran'a kadar devam eder. Diziye gelince gerçekten çok güzel bir dizi. İnşallah bu oranlarını korur ve böylece devam eder biz de izlemeye devam ederiz.🙂

Kırgın Çiçekler de harika oranlar alıyor. İlk başlayacağı sırada tutmayacağını düşünmüştüm ama çok iyi oranlar alarak bizi şaşırttı. Atv' de Karadayı'nın boşluğunu doldurdu diyebilirim.

Tatlı Küçük Yalancılar malesef final yakın gibi görünüyor.En fazla 3 bölüm daha yayınlanıp yeni sezona giremeden final yapar.🙁

İlişki Durumu Karışık Ayşegül'e rağmen izliyorum ve beni hiç sıkmıyor. Ayşegül karakterinin çok abartılı olduğunu düşünüyorum.Beni dizide bir tek sıkan Ayşegül. Ve boyu çok kısa yani aşk olayına inanasım gelmiyor o boy farkı ile.😕

Yazın Öyküsü bu oranlarla devam edemez gibime geliyor. Her ne kadar devam etmesini istesem de rakipleri geldiğinde zorlanacağını düşünüyorum .

kırgın çiçekler ve çilek kokusu beğendiğim diziler
kiralık aşk çok cıvık aşk dizisine döndü isterse 15 alsın düşüş kaçınılmaz ama öyle ama böyle

kiralık aşk çok cıvık aşk dizisine döndü isterse 15 alsın düşüş kaçınılmaz ama öyle ama böyle
Çilek Kokusu ve sen mi? Yanlış anlama, ama senin tarzın olmayan bir dizi olduğu için şaşırdım diyebilirim.

Ayrıca Kiralık Aşk'ın 10 reyting alabileceğini söyleyen sendin, ne ara "cıvık aşk dizisi" oldu?

Çilek Kokusu ve sen mi? Yanlış anlama, ama senin tarzın olmayan bir dizi olduğu için şaşırdım diyebilirim.

Ayrıca Kiralık Aşk'ın 10 reyting alabileceğini söyleyen sendin, ne ara "cıvık aşk dizisi" oldu?
Ben şok ,Ben iptal :F Sen ve Çilek Reçeli inanılır gibi değil @takas :F

evet söyledim daha da yükselebilir bunu 1.bölümde 3 reyting aldığında söylemiştim 10 u bile geçebilir diye tam tahmin ettiğim reytingleri alıyor ama ilk bölüm çok hoşuma gitmesine rağmen senaryo tıkılı ötesi yok
çilek kokusu ise tam tersi ilk bölüm çok cıvık geleceği çok diye düşünüyordum ama kiralık aşktan daha güzel ilerliyor

yazın bişey yok izliyorum yoksa bunlar sürekli izleyeceğim diziler değil
kırgın çiçekleri takip edecem ama bozmazsa
@Aserat ben karadayı falan izlemiyorum sadece ilk sezon izledim o da aşk dizisiydi bıraktım
sadece vadiyi takip ederim