Haftanın En Çok İzlenen Dizileri | 13-19 Temmuz 2015

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,128
Puanı
1,061
thumbnail_1437414777.jpg
Haftanın en çok izlenen 10 dizisi belli oldu.

Total'de Kiralık Aşk, AB ve ABC1'de Güneşin Kızları zirvede!

Bayram haftası nedeniyle tüm dizilerin düşüş yaşadığı haftada Total'in zirvesini Kiralık Aşk aldı. Star TV'nin sevilen dizisi, AB ve ABC1'i kaptırsa da başarılı bir performans çıkarmaya devam ediyor. Ancak dizinin gelecek hafta yeniden yükselmesi bekleniyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları, düşüş yaşasa da AB ve ABC1'de zirveyi almayı başardı. ATV'nin başarılı dizisi Kırgın Çiçekler, Total ve ABC1'de 3, AB'de ise 6. sıraya yerleşti.

Star TV'nin gençlik dizisi Çilek Kokusu, Total'de 4. olsa da AB'de ciddi bir düşüş yaşayarak 10. sıraya geriledi. FOX'un Adı Mutluluk'u ise Total'de 5, AB'de 3, ABC1'de 6. oldu.

Haftanın en sert düşüş yaşayan dizisi ise İlişki Durumu: Karışık oldu. Total'de 9. olabilen yapım, AB ve ABC1'de ilk 10 dışında kaldı.

İnadına Aşk, Kalbim Ege'de Kaldı, Yaz'ın Öyküsü, Tatlı Küçük Yalancılar ve final bölümüyle Kara Para Aşk da ilk 10'a giren diğer yapımlar arasında yer aldı.

İşte haftanın en çok izlenen dizileri:
Total
  1. Kiralık Aşk / 6,03
  2. Güneşin Kızları / 5,83
  3. Kırgın Çiçekler / 5,27
  4. Çilek Kokusu / 4,76
  5. Adı Mutluluk / 4,72
  6. İnadına Aşk / 3,71
  7. Kalbim Ege'de Kaldı / 3,51
  8. Yaz'ın Öyküsü / 3,51
  9. İlişki Durumu: Karışık / 2,98
  10. Tatlı Küçük Yalancılar / 2,92
AB
  1. Güneşin Kızları / 5,10
  2. Kiralık Aşk / 4,79
  3. Adı Mutluluk / 4,15
  4. Kalbim Ege'de Kaldı / 3,65
  5. Yaz'ın Öyküsü / 3,47
  6. Kırgın Çiçekler / 3,38
  7. İnadına Aşk / 3,10
  8. Kara Para Aşk / 2,75
  9. Tatlı Küçük Yalancılar / 2,55
  10. Çilek Kokusu / 2,54
ABC1
  1. Güneşin Kızları / 5,07
  2. Kiralık Aşk / 4,58
  3. Kırgın Çiçekler / 4,11
  4. Yaz'ın Öyküsü / 3,78
  5. Kalbim Ege'de Kaldı / 3,77
  6. Adı Mutluluk / 3,67
  7. Çilek Kokusu / 3,23
  8. İnadına Aşk / 3,18
  9. Tatlı Küçük Yalancılar / 3,04
  10. Kara Para Aşk / 2,57

Son düzenleme:
Güneşin Kızları'na tebrikler. :)

Bu hafta en çok etkilenen dizi Kiralık Aşk oldu. Nedeni ise bayramın 1. günü olması.
Tatlı Küçük Yalancıların ben yükseleceğini düşünüyorum.

En kaliteli diziyi sonlarda görmek ne acı...
tatlı küçük yalancılardan bahsediyorsun sanırım neye göre kaliteli bende izledim tekrarlarını falan da izliyorum neyi kalite

yaz dizilerinin hemen hemen çoğuna baktım show tv de ki diziler hariç en kalitelisi tartışmasız kırgın çiçekler

tatlı küçük yalancılardan bahsediyorsun sanırım neye göre kaliteli bende izledim tekrarlarını falan da izliyorum neyi kalite

yaz dizilerinin hemen hemen çoğuna baktım show tv de ki diziler hariç en kalitelisi tartışmasız kırgın çiçekler
Türkiyede böyle bir dizi ben hiç görmedim.Uyarlama olabilir ve uyarlama diziler hiç bir zaman orjinalinden güzel olamaz.Orjinalini bir kenara bırakıp diziyi sevmeye çalışırsan, dizinin güzel olduğunu görürsün. :)

hangisi lo tky mi kpa mı çilek kokusu mu :F
Hayır, İlişki Durumu: Karışık. Tabii ki de TKY, ne olacak ki başka? :A

Son düzenleme:
hangisi lo tky mi kpa mı çilek kokusu mu :F
Tatsız büyük yalancılar. :D

yaz dizilerinin hemen hemen çoğuna baktım show tv de ki diziler hariç en kalitelisi tartışmasız kırgın çiçekler​
Valla bence yaz dizilerinin aradında en iyisi. Dakikalarca müzikaltı ağlama sahnesi dalan da yok. :D