Haftalık Yayın Akışınız

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,838
Puanı
1,060
İzlediğim diziler tek tek bitiyor :(

31 Aralık Pazartesi'den itibaren

Pazartesi:
Yasak Elma
Salı:
-
Çarşamba: -
Perşembe: Bizim Hikaye - Bir Zamanlar Çukurova - Avlu - Çarpışma
Cuma: Gülperi
Cumartesi: -
Pazar: Elimi Bırakma

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İzlediğim diziler tek tek bitiyor :(

31 Aralık Pazartesi'den itibaren

Pazartesi:
Yasak Elma
Salı: -
Pazar: Elimi Bırakma
Perşembe günkü dizilerin tüm haftaya yeter zaten maşallah :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Pazartesi: Yasak Elma, You
Salı: Kadın,
Çarşamba: Yaparsın Aşkım,
This Is Us, Absentia
Perşembe: Bizim Hikaye
Cuma: FOX Film Gecesi,
13 Reasons Why
Cumartesi: Yaparsın Aşkım
Pazar: Savaşçı

NOT: Altı çizili olanlar gece internetten.
NOT 2: 6 Şubat'tan itibaren Çarşamba değişecek Vurgun geliyor, Yaparsın Aşkım tek Cumartesi günü olacak.

@vadikızı @turkuazz @Yiğitt :kissingheart::kissingheart:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,838
Puanı
1,060
28 Ocak Pazartesi'den itibaren

Pazartesi:
Yasak Elma
Salı:
-
Çarşamba: Belki (Vurgun)
Pazar: Elimi Bırakma - Belki (Kardeş Çocukları)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,623
Puanı
1,060
Pazartesi: Çukur
Salı:
Kadın
Çarşamba:
-
Perşembe:
Avlu
Cuma:
-
Cumartesi:
-
Pazar:
-

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
28 Ocak Pazartesi'den itibaren

Pazartesi:
Yasak Elma
Salı: -
Çarşamba: Belki (Vurgun)
Pazar: Elimi Bırakma - Belki (Kardeş Çocukları)
Belki deme Vurgun kaçar mı? Herkesi büyüleyecek! :bhr::Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4 Şubat Pazartesi gününden itibaren:

Pazartesi: Survivor
Salı:
Survivor & Halka
Çarşamba:
-
Perşembe:
Bizim Hikaye & Bir Zamanlar Çukurova
Cuma:
-
Cumartesi:
Survivor
Pazar:
Survivor & Kardeş Çocukları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kesinlikle. Benim için sürpriz bir iş oldu. Şans eseri başladım ama merakla yeni bölümlerini bekliyorum.
Ben de dizi yayınlanana kadar tanıtımlarını bile izlememiştim. Diziden hiç haberim yoktu konudan haberim yoktu. Sonra biri dedi böyle bir dizi var izle diye. Diziyle ilgili en ufak bir fikrim olmadan ilk bölümü izledim ve büyük şaşırdım. Trt'den yıllar sonra (Leyla ile Mecnun'dan sonra) böyle alanında kaliteli bir iş görmek sevindirdi. İzlerken hem düşündürüyür, hem eğlendiriyor, hem gizemi eksik kalmıyor. İlmek ilmek işlenmiş bir senaryo. Karakterler desen neredeyse hepsi muazzam. Ve bölümler ilerledikçe çok daha çılgın şeyler izleyeceğiz gibi hissediyorum. Dediğin gibi merakla bekliyoruz, beklemeye devam. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Pazartesi: Söz( genelde son 1 saatine denk geliyorum. Ailedekiler izlediği için son 3 haftadır izliyorum)

Salı: Halka
Perşembe: Çarpışma
Cuma: -
Cumartesi: -Survivor? (ilk bölümlere bakarım)
Pazar: - Survivor?

@Yiğitt @denizz19 Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye'yi bıraktım. En azından 3 saat boyunca ekrana bakmayacam. Belki arada kısa videolardan bakarım. Filmlere el attığımdan beri TV pek izlemiyorum :D
Çarpışma tek sezonluk olduğu için başladım ve şimdilik yaza kadar izlerim gibi:)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pazartesi: Söz( genelde son 1 saatine denk geliyorum. Ailedekiler izlediği için son 3 haftadır izliyorum)

@Yiğitt @denizz19 Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye'yi bıraktım. En azından 3 saat boyunca ekrana bakmayacam. Belki arada kısa videolardan bakarım. Filmlere el attığımdan beri TV pek izlemiyorum :D
Çarpışma tek sezonluk olduğu için başladım ve şimdilik yaza kadar izlerim gibi:)
Ne demek bıraktım, Çukurova'yı bir senle yorumluyorduk. :( Bizim Hikaye de izliyorum ben, onda da ayrı kaldık demek. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Ne demek bıraktım, Çukurova'yı bir senle yorumluyorduk. :( Bizim Hikaye de izliyorum ben, onda da ayrı kaldık demek. :(
Arada kısa videolarla eşlik ederim yorumlarına, dizi seneye muhakkak devam eder ve süresi beni yormaya başladı. Bizim Hikaye bu sezon biter gibi. Mayısda son bölümlerine bakarım. Bazı dizilerde her bölüm izlenmeli ama bu iki diziyi sonradanda izlesen anlayabiliyorsun.
Söz mesela geçen sene hiç izlemedim ama şuan gayet iyi adapte olup bakabiliyorum.
Halka izliyormuşsun? ben onu izlemeye çalışacağım. ilgimi çok çekiyor ve ilk bölümü izlemiştim. İkincisini tamamlayamadım daha. O dizi her sahnesini dikkatlice izlemeyi gerektiren bir dizi mesela.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Arada kısa videolarla eşlik ederim yorumlarına, dizi seneye muhakkak devam eder ve süresi beni yormaya başladı. Bizim Hikaye bu sezon biter gibi. Mayısda son bölümlerine bakarım. Bazı dizilerde her bölüm izlenmeli ama bu iki diziyi sonradanda izlesen anlayabiliyorsun.
Söz mesela geçen sene hiç izlemedim ama şuan gayet iyi adapte olup bakabiliyorum.
Halka izliyormuşsun? ben onu izlemeye çalışacağım. ilgimi çok çekiyor ve ilk bölümü izlemiştim. İkincisini tamamlayamadım daha. O dizi her sahnesini dikkatlice izlemeyi gerektiren bir dizi mesela.
Haklısın aslında, Çukurova'nın süresi 2 saat 40 dakika. Geçmiyor bazen ama dizi bırakma gibi huyum yoktur. Çok beğenerek izliyorum, tekrara düşmeye başladı ama yeni isimlerle olaylar artacak gibi. Bizim Hikaye'de senaryo yok zaten, biri geliyor biri gidiyor. Beni eğlendiriyor, güldürüyor. İzlediğim tek komedi dizisi, bitince yokluğunu hissedeceğim bir iş olacak. :(

Halka'yı fazla izlemiyorum yani evde açık, bazen öyle bakıyorum. Birkaç haftaya toptan netten izleyeceğim, çünkü biraz karışık senaryosu var. Öyle yarım izlenecek bir iş değil, bir kaçırdın mı gider. Çok kaliteli bir iş yapmışlar, yorumlaşırız yetişince. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Survivor izleyen biri Bizim Hikaye izlemesin Zaten .ss