Hadise'nin Yeni EP'sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
EuCjr9_XAAIbbFP.jpg

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden birisi olan Hadise yeni EP çalışması Aşka Kapandım ile geri dönüyor!

2020 yılının Eylül ayında üç şarkıdan oluştuğu söylenen EP’sinin ilki olan Küçük Bir Yol ile beğenileri toplayan başarılı şarkıcı şimdilerde ise EP’sinin tamamını dinleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor. Sözleri Yıldız Tilbe ve Devrim Karaoğlu’na ait olan Olsun ve sözleri Devrim Karaoğlu'na ait olan Sen Hiç Yorulma isimli yeni şarkıları 19 Şubat 00.00’da tüm dijital platformlarda dinleyicilere sunulacak. Yönetmenliğini Şenol Korkmaz’ın yaptığı şarkıların kliplerinden ilk olarak Olsun'un klibi aynı gün içerisinde yayınlanması bekleniyor.

'Aşka Kapandım' 19 Şubat 00.00'da tüm dijital platformlarda!​

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Niye ayırmadı mesajımı konudan? :F Bugün rezil olma günüm sanırım. Bir daha tövbe konu açmaya çalışmam. Sırf Hadise için girdim buralara :F
Artık öyle oluyor. Senlik bir şey değil :A birleşiyor maalesef :A
Klip konusunuda sen aç. Ben el atmam senin için :bhr: başkaları açarsa bilemem gerçi :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Ersay Üner imzası taşıyacak olması heyecanlandırdı. Hadise şu O Ses'i bırakıp güzel bir albüm çıkarsan keşke. 10 yıldır çürütüyorsun kendini orada. :(