Hadise'den Serhat Akın'a Sert Yanıt ve 1 TL'lik Dava!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
serhat-akin-221750WL.jpg

Serhat Akın Twitch platformunda yaptığı canlı yayında Hadise için "Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” laflarına Hadise'den cevap gecikmemişti. Başarılı şarkıcı Serhat Akın için "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın." sözlerini sarfetti.

İşte Hadise'nin sosyal medya hesabında paylaştığı açıklama:
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?
Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah."

Serhat Akın Hadise'den özür diledi ama Hadise özrünü kabul etmedi ve eski futbolcu, Hadise ile çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaşıp "Haksız Mıyım?" notunu yazdı.
0x0-1526042391797.jpg

Hadise, Serhat Akın'ın sözlerinin kadınlara şiddet olduğunu belirtti ve kadınlara örnek olsun diye Serhat Akın'a, 1 TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Şimdi hadi arap atı kelimen yanlış anlaşıldı dedin espri dedin ama sonra devam edip resim paylaşıp haksızmıyım diye niye diyosun ya

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Hadise çok hakli bu konuda bazı kiişler konuşunca çok lüzumsuz saçma konuşuyor Özür dileyip birde o fotoğrafı paylaşıyor bundada yanlış yapmış

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kötü bir şey dememiş ki ben de @Çiğdem-'e kaç kez at gibi kız destere kaçırma dedim. Bana dava açmadı hiçbir zaman. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne boş insan bunlar

Şimdi hadi arap atı kelimen yanlış anlaşıldı dedin espri dedin ama sonra devam edip resim paylaşıp haksızmıyım diye niye diyosun ya

Hadise çok hakli bu konuda bazı kiişler konuşunca çok lüzumsuz saçma konuşuyor Özür dileyip birde o fotoğrafı paylaşıyor bundada yanlış yapmış

Kötü bir şey dememiş ki ben de @Çiğdem-'e kaç kez at gibi kız destere kaçırma dedim. Bana dava açmadı hiçbir zaman. :A

Valla Serhat haklı. O ne be öyle. :A Şimdi de bir şey değil ama önceden öggg. :A
Bende nacizane fikrimi beyan edeyim :A
Serhat Arap atı gibi açıldı yerine eskiye oranla güzelleşmiş dese bukadar tepki görmezdi.
Eşide anında arayıp firçayı attı Serhat'a.

Hadise'ye gelince, tamam söylem hoşuna gitmemiş ama biraz abartılı tepki. Yani Hadise kendini aşağılanmış hissetmiştir ona bir şey diyemem fakat kadına şiddet ile bütünlemesi biraz abartı.
Yani kısacası ikisindende gereksiz tavırlar.
Böyle şeyler için mahkemeyi kullanmasınlar.

Bir keresinde bir yerde okumuştum, en çok mahkemeye şikayet eden ülke Türkiye diye. Doğrumuş demek.

Bence Hadise, Serhat onu çirkin bulduğunu söylediği için tepki gösterdi :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,499
Puanı
1,060
Bende nacizane fikrimi beyan edeyim :A
Serhat Arap atı gibi açıldı yerine eskiye oranla güzelleşmiş dese bukadar tepki görmezdi.
Eşide anında arayıp firçayı attı Serhat'a.

Hadise'ye gelince, tamam söylem hoşuna gitmemiş ama biraz abartılı tepki. Yani Hadise kendini aşağılanmış hissetmiştir ona bir şey diyemem fakat kadına şiddet ile bütünlemesi biraz abartı.
Yani kısacası ikisindende gereksiz tavırlar.
Böyle şeyler için mahkemeyi kullanmasınlar.

Bir keresinde bir yerde okumuştum, en çok mahkemeye şikayet eden ülke Türkiye diye. Doğrumuş demek.

Bence Hadise, Serhat onu çirkin bulduğunu söylediği için tepki gösterdi :A
oo bu ne uzun fikir be :A