Hadise ve Kaan Yıldırım, Yeni Aşklara mı Yelken Açtı?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
IMG_20210710_113123.jpg

Evlenecekleri gözüyle bakılan Hadise ve Kaan Yıldırım bir kaç hafta önce ayrılık kararı almıştı. Önce Kaan Yıldırım'ın sonrada Hadise'nin yeni aşka yelken açtıkları ile ilgili iddialar büyük yanki uyandırdı.

Kaan Yıldırım'ın ayrılık sonrası çıktığı Çeşme tatilinde Çağla Şikel ile yakınlaştığı ve ikilinin bir mekanda samimi şekilde eğlendiği iddiaları medyada yer aldı. Çok geçmeden bir aşk haberide Hadise cephesinden geldi. Güzel yorumcu, ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler'le birlikte görüntülendi. İkilinin gittikleri mekana da el ele girdikleri öğrenildi.

Kaynak: Dizi Doktoru

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başlık çok kafa karıştırıcı. :A

Dün Kaan ve Çağla Şikel haberlerini görünce bayağı şaşırmıştım bugün fotoğrafları da gelmiş ilginç geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Ayrıldıklarından bile haberim yoktu. Dün geceden beri TT listesinden düşmediler. Konusunu açayım bari dedim :A
------

Başlık çok kafa karıştırıcı. :A

Dün Kaan ve Çağla Şikel haberlerini görünce bayağı şaşırmıştım bugün fotoğrafları da gelmiş ilginç geldi. :A
Ya şimdi? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aynen öyle, kendini çok akıllı sanıyor zaar, neyse Çağla ablasıyla da çok yakışmış :A Hadise'minki de hem yakışıklı hem de iş adamı. Paraların içinde yüzer artık :A

Hadiseden hapçı bulmuş galiba. O gözler ne. Ama tip olarak Kaandan iyi bence de. Unutmayın ki Hadise asla kaybetmez.:A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Herkese karşı öyle hemen güvenmemek, bazı yerlerde söylediklerinin altında neden aramak falan işte :A MS başlayınca dolup taşar belki de şimdilik sadece phoebe ve kerem vardı, sen de dahil oldun :A

@kerem ve @phoebebuffay 'yi etiketleyelimde haberleri olsun:A
Bana güvenebilirsin. Özelden konuşalım bu konuları canım.:bhr::A