Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrıldı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1607671946218.jpeg

Geçtiğimiz aylarda ilişki yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti.

Ünlü şarkıcı Hadise işe başarılı oyuncu Kaan Yıldırım’ın gündeme bomba gibi düşen ilişkileriyle ilgili geçtiğimiz hafta ayrıldılar iddiaları ortaya atılmıştı ancak çift birlikte oldukları bir fotoğrafı paylaşarak bu iddiaları yalanlamıştı.

Bugün ise Hadise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kaan Yıldırım ile ayrıldığını şu sözlerle duyurdu:
Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel...
Herkesin yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor... Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim.

Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim...

Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun... Kendinize iyi bakın.
1607672160876.jpeg

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 96133

Geçtiğimiz aylarda ilişki yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti.

Ünlü şarkıcı Hadise işe başarılı oyuncu Kaan Yıldırım’ın gündeme bomba gibi düşen ilişkileriyle ilgili geçtiğimiz hafta ayrıldılar iddiaları ortaya atılmıştı ancak çift birlikte oldukları bir fotoğrafı paylaşarak bu iddiaları yalanlamıştı.

Bugün ise Hadise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kaan Yıldırım ile ayrıldığını şu sözlerle duyurdu:

Ekli dosyayı görüntüle 96134
Bunlar yüzünden aşktan soğudum yeminle sakıza çevirdiler iyice valla

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Sabah haberi gördüm ama sonra aman git uykunu al dedim :A @Özgür (senin açacağın geldi aklıma :A )

Hayırlısı olsun, Hadise'nin bu sefer yüzü güldü diye düşünmüştüm :D

Niye Kaan kurtuldu oluyormuş onu anlamadım? :D
Sen ne bakıyorsun @serhatt 'a, kimden ayrılsa kurtuldu diyor. Onun derdi başka :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok yakışıyorlardı birbirlerine ve kesin evlenirler diyordum. Haklarında hayırlısı olsun.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Başarıyla, taşıyamamanın ne alakası var, Hadise'nin Kaan'ın taşıyamayacağı kadar ağır olmadığını cümle alem biliyor. :A
Ne alakası mı var? Kadın şuan Türkiye'deki pop müzik alanında zirvede olan, yaptığı her şey ile olay olan birisi. Aynı zamanda bu başarısını da sürekli ödüllerle taçlandıran birisi. Karşı tarafta ne var(b) Hiç bir şey :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Ne alakası mı var? Kadın şuan Türkiye'deki pop müzik alanında zirvede olan, yaptığı her şey ile olay olan birisi. Aynı zamanda bu başarısını da sürekli ödüllerle taçlandıran birisi. Karşı tarafta ne var(b) Hiç bir şey :A
Karşı tarafta bir şey varmış ki aşk yaşadı kadın. :A Balon ve şişirme bir isim hiçbir albenisi, iddiası, yeteneği yok. Üzgünüm. :A