Hachiko Forumda Sekizinci Yılını Kutluyor !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
depositphotos_90253008-stock-illustration-8-number-icon-design.jpg

Aaa evet fav10 ailemizin en eski bireylerinden birisi olan @Hachiko 8.yılına adım atmış üzere :Z Kendisi forum için önemli üyelerden birisidir , eskisi gibi tekrar aktif olmasını yeni yılımızda bekliyor ve yine adet olarak önce kutluyor nice cicili bicili yıllar diliyorum hep birlikte :Z:Z:Z

Benim icin cok cilgin diyorlar
Desinler hic birsey farketmez
göstere göstere yasarim hayati
baska türlü cekilmez

Haydi hep beraber Haydi hep beraber
Haydi hep beraber Sabaha kadar
Haydi hep beraber Haydi hep beraber
Günes doğana kadar

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler konu için @Çiğdem , seviliyorsun.. Bende az önce farkettim 4 Ocak'ta üye olmuşum. xD
Mesajını görünce fark ettim iyi ki etmişim :A Hayatımızın büyük bir çoğunu buraya harcıyoruz gerçekten 8 yıl yanı ve çok aktif olmasanda her bölümünde forumda oldunu görüyoruz tabi kendi 6 yılım içinde :Z

Sana emanet etmiştim Burcuyu all starda erken gitmiştiniz ama olsun ondanda hediye edeyim :Z

• Harika
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Mesajını görünce fark ettim iyi ki etmişim :A Hayatımızın büyük bir çoğunu buraya harcıyoruz gerçekten 8 yıl yanı ve çok aktif olmasanda her bölümünde forumda oldunu görüyoruz tabi kendi 6 yılım içinde :Z

Sana emanet etmiştim Burcuyu all starda erken gitmiştiniz ama olsun ondanda hediye edeyim :Z

Aynen biraz öyle olmuştu xD çok teşekkürler. :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Ben de aynı şekilde, evde geçiyor vaktim genel olarak aslında pek değişen bir şey yok diyebiliriz iste son konuştugumuzdan bu yana. Tezde ilerleme kaydedemiyorum ona asılmam lazım biraz. Onun dışında her şey çok iyi. ?
Sevindim öyleyse madem bir problem yok. ❤ İstediğin zaman yazabilirsin.

• Harika
Reactions: blacklion

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Tebrikler @Hachiko kaliteli, özgün yorumlarınla yıllardır forumun güzide üyelerinden biri olduğunu düşünüyorum. İyi ki bizimlesin. :D

İki şarkı hediyem var. İkisini de çok severim. :X

• Harika
Reactions: Hazem