Habertürk Canlı Yayınında Küfür Skandalı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Habertürk canlı yayınında küfür skandalı!

Ekranların en çok izlenen haber kanallarından biri olan Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı adlı programda küfür şoku yaşandı. Programın konuklarından Faik Işık'ın ettiği küfür sansürsüz olarak ekrana geldi.

"S....r git asteğmenim ya, sana eziyet etmek için aklıma gelen her işi verdim, seni cezalandırmak için ceza çekiyorum." diyen Faik Işık'a sunucu Didem Arslan Yılmaz: "Lütfen sözlerinize dikkat edin. Burası bir kanal ve şu an canlı yayındayız." diyerek müdahalede bulundu.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
HaberTürk'ün suçu yok burada pek. Ama canlı yayınlar ekrana 5 saniye öncesinden geliyor bundan olmamış mı anlamadım.

Ben pek izlemiyorum ama Ocak ayında deprem zamanı konuklar gelmişti ve çay hüpletme sesi duydum gerçekten rahatsiz oldum.:F Kahvehane gibi bir ortam oluyor. :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Habertürk te de gaz çıkaranlar küfür edenler... canlı yayın da normalde biraz geriden gelir aslında da işte çalışanları da bir engel olmuyorlar

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sonu güldürdü. Adamın 'Ve biz hayatta bunları yaşamıyoruz tabi ki' derken ki rahatlığı efsane.:F