Hürriyet, Milliyet ve Posta Gazeteleri Hakkında Şok İddia!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hurriyet-gazetesi-logo.png

Hürriyet, Milliyet ve Posta gazeteleri hakkında şok iddia!

Demirören Medya bünyesinde yer alan ve uzun yıllardır okuyucuları ile buluşan Hürriyet, Milliyet, Posta gazetelerinin artık dijitalden yayına devam edeceği iddia edildi.

2018 yılında Doğan Medya Grubu'nun satılması ile birlikte Demirören Medya Grubu bünyesinde basılan ve okuyucuları ile buluşan gazeteler için karar geçtiğimiz gün yapılan yönetim kurulu toplantısında alındı.

Kararın alınmasında ise kağıt maliyetlerinin artması ve evde çalışma düzenine geçilmesi ile dijital dönüşümün daha uygun olacağı fikri etkili oldu.

Kaynak: Medyaradar

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gazeteyi eskisi gibi kimse almıyor zaten, mantıklı bir karar olmuş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Doğru olduğunu sanmıyorum. Yani evet dijital daha mantıklı görünebilir ama bu üç gazete de yıllardır marka değeri olan mecralar bir anda kaldırıp atmak pek doğru olmaz gibi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Posta belli bir kitlece okunuyor ama Hürriyet ve Milliyet'in eski etkisi kalmadı. Maalesef doğru karar olur, iki gazetede de Cumhuriyetimizin mirası sayılır. Üzücü...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Posta belli bir kitlece okunuyor ama Hürriyet ve Milliyet'in eski etkisi kalmadı. Maalesef doğru karar olur, iki gazetede de Cumhuriyetimizin mirası sayılır. Üzücü...
Doğru olduğunu sanmıyorum. Yani evet dijital daha mantıklı görünebilir ama bu üç gazete de yıllardır marka değeri olan mecralar bir anda kaldırıp atmak pek doğru olmaz gibi.
Gazeteyi eskisi gibi kimse almıyor zaten, mantıklı bir karar olmuş.
@Emre Ozansoy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...