Hükümsüz - Tanıtım Fragmanları | Exxen - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EqO6eXGXcAAMRNh

'Hükümsüz' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstlendiği, senaryosunu Oğulcan Kırca'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturduğu, kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri devam ediyor.

'Hükümsüz' 1 Ocak'ta Exxen'de!

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İşte kısa süreli dizi yapınca fark ortaya çıkıyor. Renk tonları bile kaliteli görünüyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tanıtımdan resmen kalite akıyor. Tanıtımdan sonra diziden beklentim iyice yükseldi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bunu gerçekten Ömer Faruk Sorak mı çekmiş? Niye fragmandaki görüntüler amatör gibi geldi bana. Sıfır Bir’in ilk sezonu gibi öyle hareketli ve garip bir görüntü yönetimi var belli ki.

Daha uzun ve daha etkileyici bir fragman beklerdim. Sondaki ayakkabılar detayı oldukça etkileyici ama hemen çekip 1 Ocak’a yetiştirilmesi için apar topar bir fragman olmuş gibi geldi bana. Karışık olmuş yani. Yine de kadrosu için merak ediyorum bu işi.

@Emre Ozansoy YouTube linkini eklemek daha iyi bence bu Twitter videosunda kalite aniden düşüyor çok kötü görünüyor. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu gerçekten Ömer Faruk Sorak mı çekmiş? Niye fragmandaki görüntüler amatör gibi geldi bana. Sıfır Bir’in ilk sezonu gibi öyle hareketli ve garip bir görüntü yönetimi var belli ki.

Daha uzun ve daha etkileyici bir fragman beklerdim. Sondaki ayakkabılar detayı oldukça etkileyici ama hemen çekip 1 Ocak’a yetiştirilmesi için apar topar bir fragman olmuş gibi geldi bana. Karışık olmuş yani. Yine de kadrosu için merak ediyorum bu işi.

@Emre Ozansoy YouTube linkini eklemek daha iyi bence bu Twitter videosunda kalite aniden düşüyor çok kötü görünüyor. :D

Hem Twitter'a, hem YouTube'a geç yüklüyorlar. İlk önce Acun paylaşıyor Instagram'da. Forumda da artık Instagram desteklenmediği için kötü duruyor, o yüzden Twitter eklemiştim. Şimdi düzelteyim. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hem Twitter'a, hem YouTube'a geç yüklüyorlar. İlk önce Acun paylaşıyor Instagram'da. Forumda da artık Instagram desteklenmediği için kötü duruyor, o yüzden Twitter eklemiştim. Şimdi düzelteyim. :D
Biliyorum YouTube’a zaten yeni yüklenmiş. Başta diğer yerlerden açmak normal tabi ama YouTube linki her zaman daha iyi oluyor görüntü açısından. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şeref Bey gibi bunun da fragmanı karışık olmuş. 3 gün sonra başlayacak diziler için daha anlaşılır ve ilgi çekici fragmanlar görmeliydik. Ama proje iyi veya kötü olsun Burçin Terzioğlu yine bomba gibi geliyor. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok beğendim. İlk izleyeceğim projelerden biri olacak.
Tanıtıma bayıldım valla mutlaka izleyeceğim :D
Tanıtımdan resmen kalite akıyor. Tanıtımdan sonra diziden beklentim iyice yükseldi.
Fragman pek tatmin etmedi. Burçin Terzioğlu'nun son dizisinde yaptırmış olduğu botokslardan dolayı sürekli donuk ifadelerde yer alması oyunculuğuna bi hayli gölge düşürmüştü. Menajerimi Ara ve portre filminde de aynıydı, Hande Doğandemir'i de beğenmiyorum zaten tanıtımdaki oyunculuğu bile battı gözüme. Alican Yücesoy'u sevsem de her yerden fırlıyor dijitalde, menajeri kim merak ettim... Ömer Faruk Sorak'ın son işlerini hep batırması ve yönetmenlik anlamında klişeleştiğini varsayarsak projeden beklentim sıfırın da altında. Zaten fragmandaki silahlı sahneler olsun, arka plandaki müzik ve kurgulanışı olsun baya vasat. 90'lardan kalma akılla 2020'de iş yapılmış...
Beğenmedim. Exxen'in en kaliteli dizisi bile eh işte kıvamında bir dizi olucak belli ki.
Umarım fragman yanıltıcıdır ama epey kötü bir yönetmenlik var gibi. Fragmanda bile göze batan birkaç yer varsa...

Yine de şans verilir tabii...