2017 Guardians of the Galaxy 2 / Galaksinin Koruyucuları 2 - Film Yorumları

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
GotG_Vol2_poster.jpg

Guardians of the Galaxy 2 - Galaksinin Koruyucuları 2

Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: James Gunn
Senaryo: James Gunn

Oyuncular:

Chris Pratt
Zoe Saldana
Dave Bautista
Vin Diesel
Bradley Cooper
Michael Rooker
Karen Gillan
Pom Klementieff
Elizabeth Debicki
Chris Sullivan
Sean Gunn
Sylvester Stallone
Kurt Russell

IMDB Sayfası

Filmin Özeti
“Galaksinin Koruyucuları 2” filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

Filmin Fragmanı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Filmi ben aşırı sevdim. Groot beni aşırı büyüledi. Resmen alıp sevesim geldi onu.

James Gunn elindekileri gerçekten çok iyi kullanmış. Film yine renkli renkliydi.

Baş roller her zamanki güzelliklerindeydi.

Stallone'nin karakterinin tadı damağımda kaldı.

9/10

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sene içerisinde de izlediğim filmlere hiç yorum yapmamışım bundan başlayayım. Guardians of The Galaxy ekibi sevdiğim bir ekip. İzlerken eğlendiğim ama ilk filmin hafif gölgesinde kalan bir filmdi.

İlk filmde bol bol hatırımda kalan çok çılgın sahneler vardı. Bunda yakın zamanda izlememe rağmen pek hatırda kalan sahneler olmadı. Baby Groot'u unutmamak gerek tabi. Ekip arasındaki uyum ve eğlenceli sahneler yine vardı tabi. Ha bir de yeni girenlerden Mantis çook iyiydi. Aşırı sempatik bir karakter.

Ekibi Infinity War'da görmek çok başka olacak. Merakla o filmi bekliyorum. Bu film ise tadımlık eğlenceli izlenilebilir yüksek prodüksiyonlu Marvel filmleri arasında yerini almış bulunmakta.

8/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Başarılı ve oldukça eğlenceli bir filmdi ancak ilk film kadar efsane değildi kesinlikle.

Guardians of the Galaxy içinde barındırdığı birbirinden orijinal karakterlerle öne çıkan bir film serisi. Bu filmde de benzer bir olay vardı. En sevdiğim karakter Baby Groot oldu, izlerken çok keyif aldım.

Thor'un son filmi gibi bu film de Avengers: Infinity War için önem taşıyor, sonuçta bu ekibi orada da izleyeceğiz. Bu yüzden hem eğlenmek için, hem de Avengers: Infinity War filmi için izlenmesi gereken bir film.