XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Abi bu oyun nedir böyle ya. Dün akşam 2 saat 15 dakika da tamamladı 7 dvdyi. Sonra yattım eve geldim işten. Kayıt yaptım tekrar 5 GB update yapıyor. Bir 2 saat 15 dakika daha gösteriyor.

Oha yani.
:F

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Abi bu oyun nedir böyle ya. Dün akşam 2 saat 15 dakika da tamamladı 7 dvdyi. Sonra yattım eve geldim işten. Kayıt yaptım tekrar 5 GB update yapıyor. Bir 2 saat 15 dakika daha gösteriyor.

Oha yani.
Hesaba katmalıydında, konuda bahsetmedik hiç görmemen normal. :T:

5'den sonra 350mb daha gelebilir.

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361

Oha yani.
Olacak o kadar. :D

@kaan955 Bu internetten aldığımız arabalar garaja koymazsak kayıp mı oluyor ? 400 000 $ harcadım üstteki arabaya kaza yapıp öldüm ( araba patlamadı ) yok oldu araba, yazık oldu o kadar parama :(

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

@kaan955 Bu internetten aldığımız arabalar garaja koymazsak kayıp mı oluyor ? 400 000 $ harcadım üstteki arabaya kaza yapıp öldüm ( araba patlamadı ) yok oldu araba, yazık oldu o kadar parama :(
Şöyle bi saçmalık var. Garaja koyarsak sonsuza kadar kurtarıyoruzdur umarım?

Çünkü bi sokak bile ileri gitsek araba kayboluyor.

400k geçmiş olsun. :(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061

Hesaba katmalıydında, konuda bahsetmedik hiç görmemen normal. :T:

5'den sonra 350mb daha gelebilir.
5 GB ve 353 MB tamamlandı. Eğer başka engel yoksa haftasonu beni ellemesin kimse. :D

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@GreatOttoman 120mb'lık güncellemeyi diyorsun sanırım. Bende bir garipsedim dandirikten bişi var siyah sade bir arada. Ama evin yan tarafında kırmızı üstü açık bir bmw var bizim hanımın heralde. :A

Bu aralar fazla bölüm geçemiyorum, girdiğim zaman uçağı alıp bir yerlere indirmeye çalışma derdindeyim, o küçük jetten başka bişi bulamadım hala dandirikten bişi zaten. :(

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
@GreatOttoman 120mb'lık güncellemeyi diyorsun sanırım. Bende bir garipsedim dandirikten bişi var siyah sade bir arada. Ama evin yan tarafında kırmızı üstü açık bir bmw var bizim hanımın heralde. :A

Bu aralar fazla bölüm geçemiyorum, girdiğim zaman uçağı alıp bir yerlere indirmeye çalışma derdindeyim, o küçük jetten başka bişi bulamadım hala dandirikten bişi zaten. :(
Niye öyle bir şey yaptılar anlamadım. :D Piston motorlu uçak beğenirsen eğer hava limanındaki hangarların yanların 2-3 çeşit var onlara baktın mı ?

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Niye öyle bir şey yaptılar anlamadım. :D Piston motorlu uçak beğenirsen eğer hava limanındaki hangarların yanların 2-3 çeşit var onlara baktın mı ?
Hava limanında sadece o jeti alabildim, diğerleri binilebilecek boyutta durmuyordu?

Aksiyon yapılabilecek bişi olsa iyi olur, o küçük jet işe yaramaz. :D