FOX Gracepoint Mini-Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FOX'ta bu gece yepyeni bir mini dizi başlıyor.

Doctor Who ile tanınan David Tennant ve Breaking Bad'in iki Emmy ödüllü yıldızı Anna Gunn'ın başrolleri paylaştığı dizi Broadchurch dizisinin bir uyarlaması...

10 bölüm sürecek mini diziyle ilgili bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

3dc2d33910591d9ed30442431370.jpeg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Eh işte, fena değil dizi. Atmosfer genel olarak iyi sayılır, oyunculuklar genel olarak başarılı. Fakat tam anlamıyla içine alamadı ilk bölüm itibariyle. Sadece sonlarında biraz merak uyandırmayı başardılar.

Çocuğun mesajları vs silmesi ile.

Şans vereceğim birkaç bölüme daha...

7/10

@destere @sürgünüm @berkann @sokak sanati siz de bir gözatın isterseniz. Bir True Detective veya Fargo olmaz tabii ama yokluğunda o tarza yakın polisiye isterseniz. :)

@Harunnn60 The Killing tarzı oluşu ve Anna Gunn oluşu nedeniyle seni de yakalar belki. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
anna gunn ı duydum bu benim izlemem için yeterlidir @OzaN , mutlaka izleyeceğim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Eh işte, fena değil dizi. Atmosfer genel olarak iyi sayılır, oyunculuklar genel olarak başarılı. Fakat tam anlamıyla içine alamadı ilk bölüm itibariyle. Sadece sonlarında biraz merak uyandırmayı başardılar.

Çocuğun mesajları vs silmesi ile.

Şans vereceğim birkaç bölüme daha...

7/10

@destere @sürgünüm @berkann @sokak sanati siz de bir gözatın isterseniz. Bir True Detective veya Fargo olmaz tabii ama yokluğunda o tarza yakın polisiye isterseniz. :)

@Harunnn60 The Killing tarzı oluşu ve Anna Gunn oluşu nedeniyle seni de yakalar belki. :)
Ben bakıcam buna :)
Bütün sevdiğin özellikler burada :D
Forumdash sende seversin )))

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çevirisi yapılıyor yarın altyazılı çıkar herhalde. (Yarın bayram diye belki bir gün daha gecikir veya bu gece çıkar)
şu an orjinal haliyle izliyorum altyazısız sadece anna gunn ı seyretmek kurtarır dedim ama kurtarmıyormuş anlamak şart :)

Nerden bildin bilmiyorum ama evt Zap yapıyorum sürekli :D galiba medcezir de durucam :)))
net e giremeyince can sıkıntısından yapılacak tek şey zapping , zap için ise kumandayı fadırdan veya madırdan kapmak lazım kaptıysan keyfini çıkar :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
şu an orjinal haliyle izliyorum altyazısız sadece anna gunn ı seyretmek kurtarır dedim ama kurtarmıyormuş anlamak şart :)

net e giremeyince can sıkıntısından yapılacak tek şey zapping , zap için ise kumandayı fadırdan veya madırdan kapmak lazım kaptıysan keyfini çıkar :)
Evt :D kumandayi kapmak zor olmadı onlar bayram telaşlarına düşünce malum :))))

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Anna Gunn'ı başka bir rolde izlemek isterim ama zamanım olmuyor pek. Zor bir ihtimal başlamam. :) @OzaN

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01 izledim

Nasıl desem durağan desem artık klişe olacak, soluk desem anlamsız kalacak anlamadım nasıl bir dizi :X İngiliz dizisi oldugu hissettirdi ama:)

Oyunculuklar beni etkilemedi :T: Pek beğenemedim.Anne baba zaten figuran gibiler (özellikle baba). Tek isim Anna Gun ama sanırım ona sempatim olmadiği için yine gözüme giremedi:X Dedektifin tek sahnesi hoşuma gitti;
Gazete bilginin sızdığı anda polis ofisindeki herkese bağırması, gerçeğe yakındı:X

OzaN'ın spoi içinde belirttiği yer benim de ilgimi çekti ama;
Çocukca yapılan gizlilik işte :X Telekominasyon şirketinden mesajlar istenebilir? PC'deki olaya girmek istemiyorum

Bence bütün olay şu;
Kasabaya gelen dedektif kendine iş çıkarıyor:F Kimbilir cinayetleri o işliyor.Dikkat edin hele adam işe başlayalı 1 hafta olmuş:F Bir hafta sonra cinayet olayı :eek: Tesadüfün bukadarı:A

Pek beğendiğim söylenemez ama araya sıkıştırıcam bu diziyi :X

7/10

O beni etiketlemedi ama ben etiketleyeyim @OzaN :A
@destere alt yazı düştü:X
@Harunnn60 sende izleyebilirsin annenle :X The Killing'deki gibi atlayacağin sahnelerin olacağini sanmıyorum :X
@sürgünüm @berkann @sokak sanati 'ni da unutmayayım :X
@xemrexxx sana göre değil sen izleme, 10 bölüme cevabı bulucaz zaten :F (PLL)
@Çiğdem- ve @kaan955 'in pek tarzları değildir ama birisi kesin izlemeye devam eder :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Güzel bir dizi mi öyle olacak gibi. Oyuncular zaten kaliteli ama oyunculukları için bir şey demek için erken. Konu ilk bölümden fazla dallandırılıp budaklandırılmadı. Önce sakin ve emin şekilde girizgah yapıyorlar sanki, sonra beynimizi yakacaklar. :)

Aksiyon arayanlara hitap etmiyor. Sakin ve oturaklı bir dizi, devam bölümlerini merakla bekliyorum. :)

Danny'in annesi Beth'e trafikte içine doğdu, öyle ya yolda trafik çalışması yada kazada olabilirdi ama çocuğunun öldüğünü kadın sezdi. :X

Dedektif 'Temize çıktım ben' derken geçmişinde ne pis işler var acaba? :X

Çocuğun babası Mark gecenin üçünde su tesisatı için evden çıkmış, çocuğu içinde doğru dürüst ağlamadı şüphe uyandırıcı.. :X

Gazeteci çocuk işini yaptı, çocuğun ismini yazınca delillerin karartılmasından korkuyorlar herhalde, çünkü olay cinayet soruşturmasına dönüştü. Olayı kim işlediyse intihar süsü vermek istemişlerdi. :X

Yalnız gazeteci çocuğun bakışlarıda normal değil. :X

Ellie'nin oğlu ne işler çeviriyor acaba..Telefon ve bilgisayarına el konulursa anlaşılacaktır. Umarım surguda bir açık verir. :X

@destere gazeteci Renee Clemons fena değil gibi.. Nasıl gideri varmı? :)

İzlenmeye değer diyorum ve gidiyorum. 8/10

The Killing dizisinide izlemeliyim, yokmu benimle izleyecek kimse? :) @OzaN @Forumdash @destere @yatutarsa