'Gotham' ve 'The Last Man on Earth' 4. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Gotham' ve 'The Last Man on Earth' 4. Sezon Onayını Aldı!

gotham_last_man_on_earth_split.jpg

Fox'tan 2017-2018 sezonu için 2 dizisine yeni sezon onayı!

Batman evreninde geçen ve Ben McKenzie, David Mazouz, Camren Bicondova, Robin Lord Taylor'ın başrollerini paylaştığı Gotham ile oyuncu kadrosunda Will Forte, Kristen Schaal, January Jones, Mel Rodriguez'in yer aldığı; dünya'da kalan son adam olan Phil Miller'ı ve onun hayatta kalan başka insan arayışını konu edinen The Last Man on Earth 4. sezon onayını aldı.

Bu arada Fox kanalı, Sleepy Hollow'u 4, Rosewood'u ise 2. sezonunun ardından iptal ederken, Marvel’in X-Men evreninde geçecek 'The Gifted' adlı dramaya da onay verdi.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gotham neyse de The Last Man on Earth dizisinden kurtuluş yok bana. İzlerken kurdeşen döküyorum ama pes etmek yok final yapana kadar devam. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En son bir tane otel bulmuşlardı ışıklı ben orda bıraktım. :F Son bölümler artık atlaya atlaya izliyordum en son afedersin kusasım geldi bıraktım. :A
aa evet otelli bölümlerde kaldım bende kaç hatırlamıyorum ama devamını izlemedim eğer yeni sezn olucaksa öyle kalsın daha izlemem :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Fantastik dışına dahada çıkmam empire ve bu diziye farklı olarak basladım mesala ikisinide bıraktım fantastik dısı izleyemiyorum olmuyor :F

buna @Harunnn60 başlatmıştı beni oda çoktan bıraktı sanırım :A
Ablacım Sense8'i izliyor musun peki o da fantastikmiş galiba? Destere önermişti ama çok ayıplı sahneleri var. :S :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birde sen bayağı Vikings fanıydın. :eek: Diziye ölüp bittiğini hatırlıyorum. :eek:

Ragnar reis muhteşemdi ama son sezon sarmadı zorla finale geldim. Aynı döngü devam etti. Rollo yani Ragnar'ın kardeşi yine düşman oldu falan. Kısır döngü var dizide. Boşa izlemek istemedim ama Floki müslüman olmuş. O değişik geldi. Belki bakarım yine.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En son bir tane otel bulmuşlardı ışıklı ben orda bıraktım. :F Son bölümler artık atlaya atlaya izliyordum en son afedersin kusasım geldi bıraktım. :A

aa evet otelli bölümlerde kaldım bende kaç hatırlamıyorum ama devamını izlemedim eğer yeni sezn olucaksa öyle kalsın daha izlemem :A :A :A

Ben de dizi bırakmayı hiç sevmem ama bu lanet diziyi 1 sezon izledim 2. sezonda bıraktım. Yok yani devam edilecek gibi değil devam edenlere Allah sabır versin :A

TWD'yi 6 sezon izledim Vikingleri 4 sezon ama yeni sezonları izlemedim. Onlar bile bağlılık yapmıyor bu kadar.:F

Tamam dizi bırakılır da Vikings bırakılır mı hiç ya devam et sen ona devam et :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben de dizi bırakmayı hiç sevmem ama bu lanet diziyi 1 sezon izledim 2. sezonda bıraktım. Yok yani devam edilecek gibi değil devam edenlere Allah sabır versin :A

Tamam dizi bırakılır da Vikings bırakılır mı hiç ya devam et sen ona devam et :A

Hep aynı döngü. Birde benim sevdiğim kraliçe vardı onu öldürdüler soğudum diziden.:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bu dizinin onay almasının sebebi ne ozaman ayoll kim istiyorkı bunların devam etmesini biz kurtulucaz diye izliyoruz onlarda bize güvenipmi uzatıyor :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059