Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
MV5BOTI5Y2M3NmQtNDg5ZC00OTQ0LWEzOGYtMjM4Zjg0YzY0M2I0XkEyXkFqcGdeQXVyNjkwNzEwMzU@._V1_.jpg

Neil Gaiman ve Terry Pratchett'in birlikte yazdiği Good Omens romanından uyarlanan ve 2 yıl önce çekimleri başlanan dizinin yayın tarihi ve fragmanı nihayet belli oldu. Dizinin öne çıkan isimleri Michael Sheen ve David Tennant’ın yanı sıra Jon Hamm, Benedict Cumberbatch ve Frances McDormand gibi tanıdık yüzlerin de yer aldiği dizi 31 Mayıs'ta 6 bölüm birden olarak Prime Video platformanlarında yayınlanacak.
Dizinin Konusu;Kıyametin yaklaştiği bir dünyada, cehennem tarafını temsil Aziraphale ile dünyayı temsil eden Crowley'nin sıradışı birlikteliğini konu alıyor
İşte O Fragman

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2 senedir bu diziyi bekliıyorum :F

@Çiğdem senin ki var dizide :F Hem de Crowley rölünde:A Rahmetli @destere lik isimlerde var.

@bazinga eski konuda şans vermişin şimdi? @Sherlock senin sherlock da var:A 3 bilboard'daki kadını kimler seviyorsa etiketleyin onlarıda zaar Tanrı rolünü oynayacakmiş ?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

@Çiğdem senin ki var dizide :F Hem de Crowley rölünde:A Rahmetli @destere lik isimlerde var.

@bazinga eski konuda şans vermişin şimdi? @Sherlock senin sherlock da var:A 3 bilboard'daki kadını kimler seviyorsa etiketleyin onlarıda zaar Tanrı rolünü oynayacakmiş ?

Oha oyuncu kadrosuna bak. :A Sevdiğim tüm isimleri toplamak için özel uğraşılmış. :A Yalnız benim Sherlock, Sherlock dışında her şeyde oynadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Poster kalite kokuyor. Neil Gaiman’ın kalemini zaten beğeniyorum, American Gods’da sevmiştim.

Zaten Amazon’a bir zaafım var benim tüm dizilerini izleyesim geliyor. :A Yalnız fragman çıkalı baya oluyor geç kalmışsın dedecim. :A @Forumdash

• Güldürdün

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Poster kalite kokuyor. Neil Gaiman’ın kalemini zaten beğeniyorum, American Gods’da sevmiştim.

Zaten Amazon’a bir zaafım var benim tüm dizilerini izleyesim geliyor. :A Yalnız fragman çıkalı baya oluyor geç kalmışsın dedecim. :A @Forumdash
Hayır bugun yayınlandı :A Videoyu tıkla bak:A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ooo güzelmiş Zihin okuyan adam Crowley olarak geliyor oyuncuda rolude iyi :Z

Ama malesef Supernatural benzeri hiçbir dizi tuutnamadı en son CW de bir tane hemen bitti Dominion bence iyiydi onuda bitirdiler :(

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Şans veririz elbet böyle kadroya. Konu da eğlenceli ama çok saçmalayabilirler de göreceğiz. :D

Francis teyze gözükmüyor fragmanda. :( Gözükecek mi acaba kendisi yoksa sadece ses falan mı?

• Güldürdün

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şans veririz elbet böyle kadroya. Konu da eğlenceli ama çok saçmalayabilirler de göreceğiz. :D

Francis teyze gözükmüyor fragmanda. :( Gözükecek mi acaba kendisi yoksa sadece ses falan mı?
ŞÖYLE BİR HABER VAR-MIŞ

Dur saçmalamadan edemicem. SPN'de tanrıyı gördük biz belki görünür. @Çiğdem Francis teyze de:A Sizi bugunler için yarattım yerine doğurdum der filan:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061

Oha oyuncu kadrosuna bak. :A Sevdiğim tüm isimleri toplamak için özel uğraşılmış. :A Yalnız benim Sherlock, Sherlock dışında her şeyde oynadı. :A

Ooo güzelmiş Zihin okuyan adam Crowley olarak geliyor oyuncuda rolude iyi :Z

Ama malesef Supernatural benzeri hiçbir dizi tuutnamadı en son CW de bir tane hemen bitti Dominion bence iyiydi onuda bitirdiler :(
Kadroya Bak desterenin göbeği gibi şişmiş de şişmiş :A