Diğer Good Omens 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5811638.jpg

Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın 1990 yılında yayımlanan kitabı Good Omens: The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter’dan esinlenen bu fantastik komedide bir melek, bir şeytan, bir cadıyla 11 yaşındaki deccal’in Cehennem ve Cennet arasındaki son savaşı önlemeye çalışması anlatılıyor.

Dizinin öne çıkan isimleri Michael Sheen ve David Tennant’ın yanı sıra Jon Hamm, Benedict Cumberbatch ve Frances McDormand gibi tanıdık yüzlerin yer aldığı dizi 31 Mayıs'ta 6 bölüm birden olarak Prime Video platformanlarında yayınlandı.

Bu başlık altından diziyle alakalı yorumlarınızı yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5811638.jpg

Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın 1990 yılında yayımlanan kitabı Good Omens: The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter’dan esinlenen bu fantastik komedide bir melek, bir şeytan, bir cadıyla 11 yaşındaki deccal’in Cehennem ve Cennet arasındaki son savaşı önlemeye çalışması anlatılıyor.

Dizinin öne çıkan isimleri Michael Sheen ve David Tennant’ın yanı sıra Jon Hamm, Benedict Cumberbatch ve Frances McDormand gibi tanıdık yüzlerin yer aldığı dizi 31 Mayıs'ta 6 bölüm birden olarak Prime Video platformanlarında yayınlandı.

Bu başlık altından diziyle alakalı yorumlarınızı yapabilirsiniz.
Şimcik indiriyorum:Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6 Bölüm bu çerezlik sıkıldıkça fındık fıstık yer gibi şey edebilirsin cnm :A @Forumdash Abicim biraz kızdı gibi :F

The Flashı bitirdin mi ben henüz sezon fınalını yapamadım :A :A :A
Dönünce izlerim acelesi yok ki. :A

Yok iyice kötüleşti ya 17.bölümde kaldım valla. Kızının olayı açığa çıktı eski doktorla ilişkisi falan ama sarmıyor artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dönünce izlerim acelesi yok ki. :A

Yok iyice kötüleşti ya 17.bölümde kaldım valla. Kızının olayı açığa çıktı eski doktorla ilişkisi falan ama sarmıyor artık. :A
Bende oralarda kaldım sanırım malum yabancı dizi izleyemedim bu süreçte aman cnm benim öncelim supernatural biliyorsun onu kesecek hiç bişi izleme evet @Forumdash abicim kızdıkça su içsin geçer :A :A :A