2019 Glass - Film Yorumları

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1753264.jpg

Glass (2019)

Tür:
Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: M. Night Shyamalan
Senaryo: M. Night Shyamalan

Oyuncular

James McAvoy
Bruce Willis
Samuel L. Jackson
Sarah Paulson
Anya Taylor-Joy

Filmin Konusu

M. Night Shyamalan'ın Parçalanmış ile Ölümsüz filmleri arasında köprü olacak olan yeni filminde, kendini süper kahraman sanan kişiler konusunda uzman bir psikiyatrist (Sarah Paulson), 23 alter egoya sahip olan ve 24. alter egosu ile terör estiren Crumb'ı (James McAvoy), ölümsüz zannedilen Dunn'ı (Bruce Willis) ve kemikleri cam gibi kırılgan olan Price'ı (Samuel L. Jackson) tedavi etmeye çalışmaktadır. Filmin hikayesi önceki filmlerde olduğu gibi Dunn, Price ve Crumb'a odaklanırken, filmin diğer üçlüsü - Casey Cooke, Dunn'ın oğlu Joseph ve Price'ın annesi - geleceğin kurulmasında büyük rol oynayabilirler. Filmde Dunn, Kevin Wendell Crumb'ın bölünmüş kişiliklerinden biri ve en tehlikelisi olan The Beast'in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında Mr. Glass de yavaştan kendini göstermeye başlamıştır. Bu üç tehlikeli adam, aynı hastanenin koridorlarlarında bir araya gelir.

Filmin Fragmanı

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Biraz alakasız bir mesaj olacak ama başlığı gördükçe dondurma geliyor aklıma çünkü isveçcede
glas= bardak / cam
Glass= dondurma demek
1 harf çok anlam değiştiryor :A

Son zamanlarda her konunun altında bizim konudan aşırı derecede alakasız mesajlarımız var, onu fark ettim şu an. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu filmin konusunu açtım sanıyordum, açmamışım. Açtığınız için teşekkürler Utku bey. :A @MasacRE
Ne demek efenim, başka açacağım konular da olacak. Siz de içlerini doldurunuz lütfen ama şu aşağıdaki gibi alakasız mesajlarla değil film yorumlarıyla :A
Biraz alakasız bir mesaj olacak ama başlığı gördükçe dondurma geliyor aklıma çünkü isveçcede
glas= bardak / cam
Glass= dondurma demek
1 harf çok anlam değiştiryor :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Sherlock