Gizem Karaca 'Şampiyon'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in sevilen dizisi 'Şampiyon'a sürpriz bir isim dahil oldu!

ENr4HgUUEAALDIw

Yapımcılığını BSK Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Ketche ve Müge Uğurlar'ın üstlendiği, kadrosunda Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar ve Erkan Avcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak 'İnsanlık Suçu' dizinde rol alan Gizem Karaca dahil oldu.

Güzel oyuncu dizide Elisa karakterine hayat verecek.

''Şampiyon'' yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak : Ranini

Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Dizi Vuslat gibi devam edecek gibi bu kötü oranlara rağmen, yeni sezon onayı alırsa şaşırmam bile. Diziye girmesine de şaşırmadım. Ama TRT yönetiminin reytingi bu denli devre dışı bırakması sinir bozucu. Sonuçta o devam eden dizileri vergilendirme yoluyla ödemek zorunda kalıyoruz. Ben neden izlemediğim bir diziyi vergi yoluyla devam ettiriyorum!?

Bu hafta yükseldi ve 6. oldu. İlk 10'a girdiği sürece sene sonuna kadar devam eder. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem i çatlatacak ecünnü takviyesi gelmiş diziye :A Bu kızın dizileri tutmuyor, inşallah bunun da sonunu getirir :A @xemrexxx @Forumdash @serhatt
Öve öve bitiremiyordu beter olsun kız kurusu :A
Tutan bir işe girseymiş, kız başarılı, ekran ışığı da var ama tutmayan işlerde hep. :(
Dizi Vuslat gibi devam edecek gibi bu kötü oranlara rağmen, yeni sezon onayı alırsa şaşırmam bile. Diziye girmesine de şaşırmadım. Ama TRT yönetiminin reytingi bu denli devre dışı bırakması sinir bozucu. Sonuçta o devam eden dizileri vergilendirme yoluyla ödemek zorunda kalıyoruz. Ben neden izlemediğim bir diziyi vergi yoluyla devam ettiriyorum!?
Ohaaa ayolll baş ecünnü :eek: :eek: :eek:

Bu dizinin başrol kadını gözüme batmıyordu çukurdakı kıza bile ısınmaya baslamıstım yanı burayada hemen bir ecünnü bulaştırdılar dizi şimdi tehrikede işte 4 de çıkmıstık ne güzel :( :( :( @Aserat @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vuslat setinde geleceğini öğrenmiştim hatta şampiyona şeker geliyor diye espri yapmışlardı :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakter için daha önce Melisa Aslı Pamuk'a teklif gitmiş, kabul etmemiş. :F En iyisini yapmış. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: Çiğdem