Gizem Ünsal ve Deniz Karaoğlu 'Sadakatsiz'de! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GIZEM-UNSAL-696x392.jpg

DENIZ-KAROGLU-696x392.jpg

Gizem Ünsal ve Deniz Karaoğlu 'Sadakatsiz'de!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Berkay Ateş ile Melis Sezen'in paylaştığı yapımın kadrosuna Gizem Ünsal ve Deniz Karaoğlu dahil oldu.

İki oyuncu Ali’nin (Alp Akar) kız arkadaşının anne ve babasına hayat verecek.

Sadakatsiz, yeni bölümüyle 19 Ocak Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ali'nin mızmızlıklarından ve itici tavırlarından izleyici gerçekten bıktı ve yoruldu. Biraz anlayışlı mı kılsak artık Ali'yi? Asya biriyle sevgili olacak, hoop Ali çıkıyor. Hiçbir şey olmasa bile Ali trip atacak, laf yapacak bir şeyler buluyor. Bu durum sıktı gerçekten...

Umarım yeni kız Ali'yi biraz değiştirip yumuşatır, tek umudumuz. :T:

• Beğendim
Reactions: Angelica and Ahmed

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
O veledi diziden çıkarmak varken neden böyle zahmetlere giriyorlar ki?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Özellikle Deniz Karaoğlu çok iyi transfer. Aslında kardeşinin yazdığı diziye (EHHŞ) gelse fena olmazdı. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ali'nin mızmızlıklarından ve itici tavırlarından izleyici gerçekten bıktı ve yoruldu. Biraz anlayışlı mı kılsak artık Ali'yi? Asya biriyle sevgili olacak, hoop Ali çıkıyor. Hiçbir şey olmasa bile Ali trip atacak, laf yapacak bir şeyler buluyor. Bu durum sıktı gerçekten...

Umarım yeni kız Ali'yi biraz değiştirip yumuşatır, tek umudumuz. :T:
+1
Zaten fark etdiysen onun önplanda olduğu bölümlerde direkt düşüyor dizi. Amma senaristler asla reytinge bakmıyor bence. Masumlarda da aynısı var. :A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
+1
Zaten fark etdiysen onun önplanda olduğu bölümlerde direkt düşüyor dizi. Amma senaristler asla reytinge bakmıyor bence. Masumlarda da aynısı var. :A
Dizide olay yaratacak dolu karakter varken Ali üzerinden gidilmesine gerçekten anlam veremiyorum. Bırakalım olayı Derin çıkarsın, Volkan çıkarsın, Aras çıkarsın, Leyla çıkarsın, Gönül çıkarsın ama artık Ali olay çıkarmasın... Ön plana çıkarılacak birçok karakter var ama hala Ali'yi ön planda izliyoruz, gerçekten bir izleyici olarak bu durum beni yoruyor. :T:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Dizide olay yaratacak dolu karakter varken Ali üzerinden gidilmesine gerçekten anlam veremiyorum. Bırakalım olayı Derin çıkarsın, Volkan çıkarsın, Aras çıkarsın, Leyla çıkarsın, Gönül çıkarsın ama artık Ali olay çıkarmasın... Ön plana çıkarılacak birçok karakter var ama hala Ali'yi ön planda izliyoruz, gerçekten bir izleyici olarak bu durum beni yoruyor. :T:
Haklısın. Ayrıca ilk sezonda Baharın, Deryanın hikayesi, Nil-Selçuk olayları falan vardı. Şimdi hepsi figüran gibi. Böyle tek başrolün etrafında tüm olayları toplamak ve diğer herkesi devredışı bırakmak çok başarısız bir senaryo gelişmesi aslında. Bu da diziyi daha sıkıcı etdi. Ben mesela Deryanın bu kadar yan karakter olmasını anlamıyorum, onu resmen sahneler boş kalmasın diye ekliyorlar. Ve ya Baharın çocuk olayları geçiştirildi, asla duygusal birşey katmadılar. Bizim forum bence dizi sektöründe biliniyor az çok, keşke okusalar bu yorumları..

Fark etdiysen, aynı anda çok hikayenin ve karakterin başrolde işlendiği diziler sadece uzun ömürlü oluyor ve reytinglerini koruyor. Sadakatsiz gibiler ise 2. sezonda dökülüyor.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haklısın. Ayrıca ilk sezonda Baharın, Deryanın hikayesi, Nil-Selçuk olayları falan vardı. Şimdi hepsi figüran gibi. Böyle tek başrolün etrafında tüm olayları toplamak ve diğer herkesi devredışı bırakmak çok başarısız bir senaryo gelişmesi aslında. Bu da diziyi daha sıkıcı etdi. Ben mesela Deryanın bu kadar yan karakter olmasını anlamıyorum, onu resmen sahneler boş kalmasın diye ekliyorlar. Ve ya Baharın çocuk olayları geçiştirildi, asla duygusal birşey katmadılar. Bizim forum bence dizi sektöründe biliniyor az çok, keşke okusalar bu yorumları..

Fark etdiysen, aynı anda çok hikayenin ve karakterin başrolde işlendiği diziler sadece uzun ömürlü oluyor ve reytinglerini koruyor. Sadakatsiz gibiler ise 2. sezonda dökülüyor.
Kesinlikle, katılıyorum yorumuna. Derya'nın hikayesini, yaşadıklarını görmek isterim. Bahar'ı çok seviyorum mesela, dahil olduğu sahneler de çok güzel ama dizide çok az görünüyor. Daha fazla izlemek isterim onu. Nil ve Selçuk bu sezon ayrı takılıyorlar, hala birleşemediler. Barışsalar da artık onları da görebilsek, dediğin gibi geçen sezon Selçuk'un olayları vardı ama bu sezon o da yok... Cavidan'ın hayatına girsek biraz mesela, Cavidan karakteri zaten çok seviliyor eminim ilgi de çeker. Yani çok güzel yan karakterleri var dizinin ama onlara dair bir şey izlemiyoruz...

• Üzücü
Reactions: Ahmed

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Ali sahneleri azalsın dedikçe Aliye devam ediyorlar yahu bıktık şu çocuktan bu arada Gizem Ünsan Yarım Aşklarda çok iyiydi girmesi iyi oldu

Son düzenleme: