Getir N11'i Satın Alıyor !

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bir süredir Getir'in N11 i satın olacağı konuşuluyordu.

Sonunda Rekabet Kurulu onay verdi Doğuş Holding Bünyesinde bulunan N11i Getir satın alıyor !

Şimdilik ne kadar fiyata aldığı belli olmasa da yüklü bir miktar ödediği kabul ediliyor...

Not: Forumun fotoğraf ekleyicisi o kadar vasat ki Iphonemdeki fotoları aşırı net ve mbyi aşıyor diye kabul etmiyor siz foto koyarsınız canlarım :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
IMG_1897.jpg

• Güldürdün
Reactions: cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Avrupa da baya para kazandı pandemi de ama şaşırtıcı olmuş böyle bir hareketi :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Not: Forumun fotoğraf ekleyicisi o kadar vasat ki Iphonemdeki fotoları aşırı net ve mbyi aşıyor diye kabul etmiyor siz foto koyarsınız canlarım :A
Çare o fotoları SS alarak eklemek :A anroid telefonun fotosuda aşırı net ve mbyi aşıyor :A ben SS alarak ekliyorum.

Bu arada konu dışı burası, reyting ve TV haberleri veya diğer foto şartı olan bölümler olsa siz ekleyin demek olmaz. Uyarını alırsın :A

• Güldürdün

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çare o fotoları SS alarak eklemek :A anroid telefonun fotosuda aşırı net ve mbyi aşıyor :A ben SS alarak ekliyorum.

Bu arada konu dışı burası, reyting ve TV haberleri veya diğer foto şartı olan bölümler olsa siz ekleyin demek olmaz. Uyarını alırsın :A
Ss olarak aldıklarımı da atamıyorum yüksek mb diyor.

Favori üye olmadığım için hep buraya atıyorum canım.Favori olsaydım da atamazdım paraya kıyıp foto yükleyicisini değiştirsinler :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi