Geri Döndü: Maskeli Fedai...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tarkan büyük adam gerçekten. :A

@Maskeli Fedai dönmüş olmana çok sevindik. Tek olumsuz nokta düşme hattındaki kritik Göztepe maçı öncesi dönmüş olman oldu. Bu maçtan sonra dönsen daha iyi olabilirdi. :A
Sayın admin bırak artık şu Türk futbolunu, gel F1 konuşalım nezih bir şekilde. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yoldaşımıza duyulan özlem hat safhadadır... Kendisinin bir an önce dönüş yapması gerekmekte yoksa acımız her gün katlanacak... @Maskeli Fedai

GEÇTİ… GERİ DÖNDÜ… BULDUK… @Maskeli Fedai

Yoldaşlarımı hiç bırakır mıyım.. Canım yoldaşlarım.. 😳😳 @MasacRE
------

Tarkan büyük adam gerçekten. :A

@Maskeli Fedai dönmüş olmana çok sevindik. Tek olumsuz nokta düşme hattındaki kritik Göztepe maçı öncesi dönmüş olman oldu. Bu maçtan sonra dönsen daha iyi olabilirdi. :A
Sayın admin biz bile futbolu saldık artık Türkiye ligi ezeli rakip taraftarlarımız ve kendimiz için uygun değil..
------

Ve sonra tekrar kaybettik.... @Maskeli Fedai
YOOOKKK ÖYLEEE BİR ŞEEEEYYYY..

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hoş geldin hediyesi vermeyi unutmuşum. :A Beğeneceğine eminim, seversin. :bhr: @Maskeli Fedai
20220220_114429.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yoldaşlarımı hiç bırakır mıyım.. Canım yoldaşlarım.. 😳😳 @MasacRE
------

Sayın admin biz bile futbolu saldık artık Türkiye ligi ezeli rakip taraftarlarımız ve kendimiz için uygun değil..
------

YOOOKKK ÖYLEEE BİR ŞEEEEYYYY..
Hain insanın tekisin ama yine de kızamıyorum sana canım yoldaşım 😳
------

Hoş geldin hediyesi vermeyi unutmuşum. :A Beğeneceğine eminim, seversin. :bhr: @Maskeli Fedai Ekli dosyayı görüntüle 115116
Bu tam @Maskeli Fedai hainine uygun bir hediye olmuş gerçekten :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Verdiği bu arada forumun başına hangi hainlikleri örmeyi planladı kim bilir... :A Hoş geldin. :D @Maskeli Fedai

Hoş geldin hediyesi vermeyi unutmuşum. :A Beğeneceğine eminim, seversin. :bhr: @Maskeli Fedai Ekli dosyayı görüntüle 115116
Hoş buldum ve hediyeme bayıldım.. Olağanüstü..
------

Hain insanın tekisin ama yine de kızamıyorum sana canım yoldaşım 😳
------

Bu tam @Maskeli Fedai hainine uygun bir hediye olmuş gerçekten :A
Bana kızılır mı be.. Biz çok güçlüyüz kütük dostum.. 😳
------

Tüm amacı şov yapmaktı, bundan dolayı 'gitmişti'. İlgi odağı olmak için bir süre gelmedi ve istediğine ulaştı...
Dosi hanımdan nasıl ithamlar geliyor.. Beni ilgi bağımlısı bir şovmen olarak değerlendirmesine ne diyeceğimi bilemedim..

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hoş buldum ve hediyeme bayıldım.. Olağanüstü..
------

Bana kızılır mı be.. Biz çok güçlüyüz kütük dostum.. 😳
------

Dosi hanımdan nasıl ithamlar geliyor.. Beni ilgi bağımlısı bir şovmen olarak değerlendirmesine ne diyeceğimi bilemedim..
Kütük dostum diğer konularda kanımı dondurdu ama buraya girince yine pamuk gibi oldum 😳 @Sherlock @MEnes

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai