FF Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Ben aslında sitemde bulunmak için değil genelde başkaları açmış da benim açmam tuhaf olmasın diye yazdım :A
Gayet normal başkaları açacak diye beklememek lazım :)
Ne yalan söyleyeyim ben serzenişte bulunuyorsun izlemine kapılmıştım yanılmışım😊
Benim konum 5 sene sonra açıldı :A

Gerekli sonra yazacağım :A
İşte onu diyorum ya benim ki normal öyle bir beklentim de yok zaten;)

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Kaliteli, bazen ciddi ve bir çok konuda keyifli sohbet ettiğim bilgili birisi (müzik kısmına uzak ama alıştırırız :A )

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bazen çok ciddileşiyor özellikle ama sevdiğim üyelerden bir tanesidir :A
Mizah yönümün iyi olmamasındandır o :A Bir de bazı konularda ciddi yazmak istiyorum ama kimseyi kırmamaya özen göstermeye çalışıyorum.
------

Kaliteli, bazen ciddi ve bir çok konuda keyifli sohbet ettiğim bilgili birisi (müzik kısmına uzak ama alıştırırız :A )
@kerem in etkinliği sayesinde biraz öğrendik :A
------

Adam gibi adamdır, oldukça iyi anlaştığımız kafa dengi bir insandır. Kurtlar Vadisi ve Satranç sever, bu noktada ortak noktalarımız çoktur. Henüz konusunun yeni açılmış olması da bizim ayıbımızdır. :A
Benim en çok sevdiğimiz ortak noktamız kışı sevmemiz nedense :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sanırım zevklerimizin uyuştuğu kısım az ama haber konularında sohbet etmesi keyifli oluyor :A Her foruma gerekli bir üye demeden de ne yazık ki buralardan gidemiyorum :A
Evet biraz ortak noktamız az lakin genel dizi reytingte sohbet edebiliyoruz bazen :A Adımla espri yapılması iyi akıllarda kalıcı olduğumu düşünüyorum böylece : A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yoldaşlarımla beraber kendisini bir senelik hızlandırılmış kursa alarak üni hayatının güzel geçmesini sağlayacağımız üyedir.. @Sherlock @MasacRE @MEnes
Sıvacılar'ın, Sabarizm'in, Kütükler'in ve Hainler'in tedrisatından geçmiş çaylak bir öğrenci kendini 1 sene sonunda bambaşka bir konumda bulacaktır... Bu tartışılması teklif dahi edilemeyecek bir realite... :A